Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja o rozpoczęciu inwestycji dofinansowanej z funduszy Unii Europejskiej

Aktualności | 2019-02-01 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Wyposażenie ośrodka chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wędkarskiego w Dąbrówce Kościelnej w instalację fotowoltaiczną w celu jego pełnego zabezpieczenia energetycznego

arimr.png

 

Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
informuje realizacji przedsięwzięcia

 

pn.: „Wyposażenie ośrodka chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wędkarskiego w Dąbrówce Kościelnej w instalację fotowoltaiczną w celu jego pełnego zabezpieczenia energetycznego”

 

Celem operacji jest montaż paneli fotowoltaicznych w ośrodku chowu i hodowli ryb Polskiego Związku Wedkarskiego Okręg w Poznaniu położonego w Dąbrówce Kościelnej. Celem operacji jest 100% zabezpieczenie obiektu w energię elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii.

 

Planowane efekty operacji to modernizacji ośrodka wylęgarniczo-podchowowego w Dąbrówce Kościelnej w zakresie pokrycia w 100% zapotrzebowania energetycznego ośrodka poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii - montaż paneli fotowoltaicznych.

 

Wartość operacji wynosi 108.000,00 zł

 

Uzyskano dofinansowanie w kwocie 54.000,00 zł w ramach operacji zakresie działania 2.3 „Inwestycje produkcyjne w akwakulturę”, w zakresie poddziałania zwiększenie efektywności energetycznej i odnawialne źródła energii, o których mowa w art. 48 ust. 1 lit. k rozporządzenia nr 508/20141 - w ramach Priorytetu 2 - Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” w tym współfinansowanie Unii Europejskiej w ramach EFMR wynosi 40.500,00 zł

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin