Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja o inwestycji dofinansowanej z funduszy Unii Europejskiej

Aktualności | 2020-04-23 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Udostępnienie innowacyjnego oprogramowania do systemu szkoleń oraz platformy monitoringu środowiska.

Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
informuje realizacji przedsięwzięcia

 

pn.: „Udostępnienie innowacyjnego oprogramowania do systemu szkoleń oraz platformy monitoringu środowiska."

 

Celem operacji jest:

Rozwój szkoleń zawodowych, nowych umiejętności zawodowych, uczenia się przez całe życie.

 

Planowane efekty operacji to:

W ramach realizacji operacji planuje się organizację cyklu szkoleń internetowych oraz wprowadzenie systemu alarmowania przed zagrożeniami środowiskowymi za pomocą innowacyjnego oprogramowania do systemu szkoleń i platformy monitoringu środowiskowego. W celu realizacji założeń projektowych zakłada się rozbudowę infrastruktury IT Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu. Zadanie obejmuje zakup, dostawę i konfigurację serwera z urządzeniami aktywnymi i niezbędnymi licencjami oraz zakup komputerów przenośnych wraz z urządzeniami wielofunkcyjnymi i możliwością korzystania z internetu mobilnego dla kół wędkarskich działających na terenie Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu.
Realizacja operacji umożliwi podjęcie szeroko zakrojonych działań edukacyjno-informacyjnych skierowanych do członków i sympatyków stowarzyszenia. Rozbudowa infrastruktury IT pozwoli na zapewnienie profesjonalnego zaplecza do realizacji zadań statutowych zarówno w zakresie działań edukacyjnych jak i mających na celu zapobieganie negatywnym skutkom zmian w środowisku oraz niszczycielskiej działalności człowieka. Zaplanowane w ramach operacji działania pozwolą na promowanie kapitału ludzkiego i stworzenie oddolnej sieci kontaktów.

 

 

Wartość operacji wynosi 872 427,18 zł

 

Uzyskano dofinansowanie w kwocie 744 804,42 zł w ramach działania 2.6. „Promowanie kapitału ludzkiego i tworzenie sieci kontaktów" o którym mowa w art. 50 Rozporządzenia 508/2014 w zakresie Priorytetu 2 - "Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy", zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze" w tym współfinansowanie Unii Europejskiej w ramach EFMR wynosi 558 603,31 zł

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin