Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RZUTOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W POZNANIU

Aktualności | 2021-05-04 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

RZUTOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW - SZAMOTUŁY 2021

Poznań organizatorem Rzutowych Mistrzostw Świata Juniorów - Szamotuły 2021.
W związku z kłopotami organizacyjnymi Mazowieckiego Okręgu PZW oraz dużymi zmianami personalnymi w tym Okręgu, Zarząd główny zwrócił się do Okręgu PZW w Poznaniu z propozycją organizacji, w trybie awaryjnym, Rzutowych Mistrzostw Świata Juniorów 2021, które zaplanowane były na lipec 2021 i miały odbyć się na obiektach sportowych w Błoniu.
Zarząd Okręgu PZW w Poznaniu,  po konsultacji z Okręgowym Kapitanatem Sportowym, postanowił podjąć to wyzwanie i zorganizować tą prestiżową sportową imprezę wędkarską,  choć czasu na przygotowanie tak ważnego wydażenia sportowego jest bardzo mało, bo nie spełna dwa miesiące.
Okręg PZW w Poznaniu wystapił z wnioskiem do Międzynarodowej Federacji Sportu Rzutowego ICSF o zgodę na zmianę terminu i miejsca zawodów tzn. przesunięcia zawodów z lipca na 12 - 15 sięrpnia do Szamotuł.
W związku z tym, że Poznań uznany jest przez Międzynarodową Federację Sportu Rzutowego ICSF za jednego z najlepszych organizatorów na świecie, więc z uzyskaniem zgody na zmianę czasu i miejsca zawodów nie było najmniejszych problemów.
Dzisiaj jedynym kłopotem jest pandemia, a właściwie obostrzenia sanitarne związane z pandemią COVID-19.
Organizacyjnie jesteśmy już gotowi na organizację tych zawodów, a to wszystko dzięki dobrej współpracy pomiędzy Okręgiem PZW w Poznaniu a Urzędem Miasta i Gminy Szamotuły oraz z Centrum Sportu - Szamotuły i Hotelem Maraton w Szamotułach.
Pozostają do zrobienia tylko kosmetyczne sprawy i drobiazgi związane artystyczną oprawą zawodow.
Damy radę, podobnie jak przy organziacji wszystkich zawodów,  które do tej pory zorganizowaliśmy.
Tegoroczne Mistrzostwa Świata zapowiadają się wyjatkowo, bowiem pandemia przerwała cały cykl zawodów w 2020 roku i wszyscy, podobnie jak w innych dyscyplinach sportu wędkarskiego, spragnieni są startów, rywalizacji i spotkań.

Do zobaczenia na Mistrzostwach w Szamotułach na które, już dzisiaj,  serdecznie zapraszamy.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin