Fotorelacja z zawodów wędkarskich w "Strojeckim Oczku Wodnym".

Aktualności | 2021-09-12 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na "Strojeckim Oczku Wodnym" odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży, których współorganizatorem miało zaszczyt i przyjemność być nasze Koło PZW Praszka. W zawodach wzięło udział 18 zawodników którzy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: do 7 lat i do 15 lat. Po zakończeniu zawodów i podliczeniu wyników, sytuacja w pierwszej grupie wiekowej przedstawiała się następująco: 1. Tymoteusz Szymański - 1950 pkt. 2. Filip Pszenica - 0,790 pkt 3. Aleksander Pilak - 0,520 pkt. W kategorii do 15 lat: ...... więcej

RELACJA Z ZAWODÓW WĘDKARSKICH 45 LECIA KOŁA PZW PRASZKA.

Aktualności | 2021-09-05 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Koło PZW Praszka zostało założone w 1975 roku. Pierwsze zebranie założycielskie odbyło się 16.02.1975 roku przy ZSM Polmo w Praszce. W drodze wyborów, pierwszym prezesem został Kolega Szczepan Szraucner. W pierwszym roku, Koło PZW Praszka działało w Okręgu Łódzkim. W dniu 01.01.1976 roku, zgodnie z reorganizacją terytorialną, Koło PZW Praszka wchodzi w skład organizacyjny Okręgu Częstochowskiego, a w późniejszym czasie trafia do Okręgu Opolskiego w którym znajduje się do dnia dzisiejszego. Kolejnymi prezesami w Kole PZW Praszka byli ...... więcej

Dzisiejszy czyn społeczny na Młynach

Aktualności | 2021-09-04 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny, odbył się czyn społeczny, którego celem było przygotowanie stanowisk na jutrzejsze jubileuszowe zawody z okazji 45-lecia naszego koła. Dziękujemy wszystkim którzy poświęcając swój czas, wzięli udział w czynie. ... więcej

Wyniki zawodów " Zakończenie Wakacji "

Aktualności | 2021-08-29 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W dniu dzisiejszym na zbiorniku Młyny odbyły się zawody wędkarskie Zakończenie wakcji. W zawodach brało udział 10 par- dziecko+ opiekun. Ryby złowione przez dziecko i jego opiekuna były sumowane i razem ważone. 1 miejsce zajęła para Aleksander Gołdyn i Grzegorza Morawiak 4850 2 miejsce- Wiktor Kiedrzyn i Andrzej Kiełbasa 2505 3 miejsce Szymon Urbaniak i Bogdan Urbaniak 1900 4 miejsce- Kacper Pakuła i Tobiasz Pakuła 5 miejsce Maria Pokrywczyńska i Paweł Pokrywczyński 1155 6 miejsce Ksawery Chyła i Lesław Chyła 0760 7.Wojciech Szulc i Bogusław Kik 0630 ...... więcej

Wyniki nocnych zawodów " Sum, Sumik Młynów "

Aktualności | 2021-07-29 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W dniach 24-25.07.2021 na zbiorniku Młyny, odbyły się zawody nocne " Sum. Sumik Młynów" Na starcie stanęło 27 zawodników, którzy przez 11 godzin rywalizowali o zajęcie jak najlepszych miejsc. Po zakończeniu rywalizacji i podliczeniu wyników, pierwsze miejsce zajął Grzegorz Morawiak - 2370 punktów. Miejsce drugie zdobył Kazimierz Polak - 1770 punktów. A na trzeciej pozycji uplasował się Eugeniusz Bartkowski - 1230 punktów. Kolejne miejsca premiowane nagrodami zajęli: 4. Tadeusz Noga - 800 punktów. 5. ...... więcej

Aktualności | 2021-07-23 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny odbył się czyn społeczny, którego celem było przygotowanie stanowisk na jutrzejsze nocne zawody ' Sum, Sumik Młynów" Dziękujemy wszystkim którzy poświęcili swój wolny czas i wzięli udział w dzisiejszym czynie. ... więcej

Wyniki zawodów o Puchar Dyrektora Neapco

Aktualności | 2021-07-11 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Wyniki zawodów o Puchar Dyrektora Neapco 1. Tadeusz Noga 2235 pkt. 2. Roman Pakuła 1420 pkt. 3. Filip Duda 1085 pkt. 4. Krzysztof Łazik 1075 pkt. 5. Jan Panek 1050 pkt. Gratulujemy osiągniętych wyników. ... więcej

Wyniki zawodów Senior 60+

Aktualności | 2021-07-05 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W dniu wczorajszym na zbiorniku Psurów, odbyły się zawody spławikowe Senior 60+ Na starcie stanęło blisko 20 zawodników. Po podliczeni wyników, pierwsze miejsce zajął kolega Krzysztof Łazik. Miejsce drugie zdobył kolega Marek Chałupka, a na trzeciej pozycji uplasował się kolega Andrzej Kiełbasa. Gratulujemy osiągniętych wyników. ... więcej

Dzisiejszy czyn społeczny na Psurowie

Aktualności | 2021-07-02 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Psurów, odbył się czyn społeczny, którego celem było wysprzątanie brzegów wokół zbiornika oraz przygotowanie stanowisk na zbliżające się zawody wędkarskie. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które poświęcając swój wolny czas, wzięli udział w czynie. ... więcej

Wyniki zawodów spławikowych o Puchar Prezesa SM

Aktualności | 2021-06-20 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny, odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Praszka. Na starcie stanęło blisko 30 zawodników, w tym kilku juniorów. Po zakończeniu rywalizacji i podliczeniu wyników, pierwsze miejsce i Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Praszka, z 3600 punktami zdobył Mateusz Noga. Na drugiej pozycji uplasował się jeden z naszych juniorów, Aleksander Gołdyn, zdobywając 2880 punktów. Warto nadmienić ze Aleksander pomimo młodego wieku pokazał wielką klasę, pozostawiając w ...... więcej