Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Porozumienia międzyokręgowe zawarte na rok 2021 (aktualizacja na dzień 20.01.2021 r.)

Porozumienia | 2021-01-20 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

 

Wykaz zawartych porozumień pomiędzy Okręgiem PZW w Wałbrzychu,
a pozostałymi Okręgami PZW na rok 2021:

 

 

  

Porozumienie tzw. Strefy I (opcja zerowa):

Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Wrocław, Zielona Góra.

Z powyższego porozumienia wynika, że od 01 stycznia 2021 r. Wędkarze naszego Okręgu, którzy wniosą składkę pełną (całoroczną) okręgową będą mogli wędkować na wodach udostępnionych do wędkowania przez w/w Okręgi PZW.

 

 

 

Porozumienia w opcji „odpłatnej” (tylko dla tych Członków Okręgu PZW w Wałbrzychu, którzy opłacili tzw. składkę pełną całoroczną)*:

 Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Radom, Siedlce, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Toruń.

 

 

*Uprawnieni do wędkowania Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu korzystający z powyższej opcji porozumień zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną w wysokości określonej przez dany Okręg PZW. W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia składki okresowej (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu). Opłaty i odbiór zezwoleń tylko w siedzibach Okręgów (podległych im Kół PZW), na których wodach zamierzamy wędkować. 

 

 

Ważne: w porozumieniu z Zespołem informatyków odpowiedzialnych za wdrożenie zezwoleń elektronicznych tzw. "e-zezwoleń" w ramach platformy eOkon informujemy, że zezwolenia dla Wędkarzy - członków Okręgu PZW w Wałbrzychu, którzy wykupili składkę członkowską oraz pełną składkę członkowską okręgową (na ochronę i zagospodarowanie wód) w ramach zawartych porozumień Strefy I są dostępne w dwóch opcjach:

 

1.)  dla Członków PZW O. w Wałbrzychu, którzy wykupili pełne składki w ramach zezwolenia na 2021 r. poprzez platformę eOkon --> dostęp możliwy przez indywidualne konta dla użytkowników tej platformy,

2.)  dla Członków PZW O. w Wałbrzychu, którzy wykupili pełne składki "tradycyjnie" tj. w Kołach PZW --> dostęp możliwy tylko i wyłącznie po weryfikacji przeprowadzonej przez ww. Zespół informatyków odpowiedzialnych za e-zezwolenia.

 

W ramach porozumień Strefy I dostępne są e-zezwolenia na Okręgi PZW: w Jeleniej Górze, Legnicy, Zielonej Górze i we Wrocławiu. Pozostałe Okręgi PZW Strefy I tj. Nadnotecki w Pile, Elbląg i Słupsk udostępniają swoje zezwolenia na odrębnych zasadach.
Kontakt z Zespołem informatyków i ew. pomoc techniczna
są możliwe poprzez specjalny formularz zamieszczony w zakładce KONTAKT. Zakładka udostępniona jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników w ramach platformy
eOkon .
Z powyższego wynika, że wędkarze drugiej grupy muszą się zarejestrować w platformie
eOkon by skorzystać z opcji kontaktu, weryfikacji i odbioru e-zezwoleń na Okręgi PZW Strefy I .

  

 

 

 

z wędkarskim pozdrowieniem,

ZO PZW w Wałbrzychu

 

 

 

 

 

Uwaga: Informacje zamieszczono na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

Poleć znajomemu