Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat 3 Teamowe Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - zgłoszenia

Komunikaty | 2022-10-19 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

 

W dniach 22-23   października 2022 odbędą się III Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów.

Prawo startu mają członkowie Okręgu PZW Krosno, (będzie to sprawdzane na odprawie) teamy mogą być mieszane z różnych Kół.

Zgłoszenia przyjmuje Okręg Krosno do dnia 20-10-.2022. tel 134365568 lub mail pzwkrosno@poczta.onet.pl

Zbiórka - Bóbrka przystań rzeźby.

Teren zawodów - odcinek Myczkowiec - od przystanku koło ośrodka wypoczynkowego w m. Bobrka do zapory wodnej w Myczkowcach.

Teamy dwuosobowe . Zawody na żywej rybie, dokumentowanie ryb za pomocą aparatu - organizator zapewnia karty SD

Koszt startowego od teamu wynosi  150 zł. Startowe należy wpłacić na konto Okręgu 74 1240 2311 1111 0000 3881 1155

Organizator zapewnia puchary i medale, łodzie oraz posiłek w pierwszym dniu zawodów. 

 

W dniach 17-21 października dla zawodników biorących udział w zawodach obowiązuje zakaz wędkowania na Myczkowcach.

 

 Program zawodów:

 

Sobota 22.10

 

7.00 zbiórka zawodników, odprawa.

7.30 wypłynięcie łodzi 

8.00 - 14.00 łowienie

14.30 spłynięcie na start 

15.30 wyniki po pierwszym dniu 

 

 Niedziela 23.10

 

6.00 zbiórka zawodników 

6.30 wypłynięcie łodzi 

7.00 - 13.00 łowienie

13.30 spłynięcie na start 

14.30 wyniki po drugim dniu 

15.00 wyniki oficjalne, rozdanie  nagród i zakończenie  zawodów. 

 

 Zapraszamy!

 

Zgłoszenia:

 

  1. Rafał Głowacki i Tomasz Rudy - Sanok 1 - Zagórz - zapłacono
  2. Krzysztof Szczygieł i Michał Boczar - Krosno Tatarak - nota
  3. Łukasz Sepioł i Łukasz Kolarz - Jasło Raf. Sanok Stomil  - zapłacono
  4. Piotr Bałda i Lassota Piotr - Sanok M - zapłacono
  5. Piotr Kucharski i  Wieckowicz Andrzej - Sanok M - zapłacono
  6. Kamil Głowacki i Szymon Żygłowicz - Jasło Rafineria - zapłacono
  7. Sławomir Kachlik i Sławomir Kotulak - Jasło Rafineria - zapłacono
  8. Kuzio Paweł, Kluk Bartłomiej Sanok 1 -Krosno  Balaton - nota
  9. Piotr Konieczny i Jarosław Kozłowski - Jasło - Biecz  - zapł
  10. Łukasz Graba i Damian Podkul - Krosno Balaton - nota
  11. Marek Guzik/Tomasz Ekert - Krosno M 1 - nota
  12. Marcin Guzik/Henryk Ek - Krosno M 2 - nota
  13. Robert Sęp/Lucjan Stasik - Krosno M 3 - nota
  14. Piotr Bienia/Ariusz Nawrocki - Krosno M  4 - nota
  15. Robert i Grzegorz Bereżański - Solina - zapłacono

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin