Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka 4.06.2022r.

 

W dniu 4.06.2022 r. odbyły się na zbiorniku nr 806 "Lipka" zawody z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyło 23 dzieci (cały zapisany komplet) w tym 4 z Ukrainy. Zawody rozpoczęły się spotkaniem z przedstawicielami piekarskiego WOPR-u i omówieniem zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą.

Każde dziecko po zawodach otrzymało pamiątkowy puchar, medal a także dużą porcję słodyczy. Przeprowadzono loterię, w której można było wygrać cenny sprzęt wędkarski i nagrody pocieszenia. W międzyczasie odbyła się konkurencja rzutu do celu.

Zawody przebiegły w miłej i wesołej atmosferze, i mimo wcześniejszych zapowiedzi-przy udanej pogodzie.

Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów i członków naszego koła, którzy przyczynili się do zorganizowanie spotkania.

Więcej  zdjęć w zakładce Nasze Galerie. 

 

 https://www.pzw.org.pl/relaks/galeria 

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • slocik Data dodania: 2 dni temu Oceń: 0 + / -

  Frajdę to mają dzieci z samego złowienia ryby a z zabrania do domu to najbardziej cieszą się dorośli. Jeżeli jesteś chętny do pomocy to telefony są podane na stronie.

 • cedrik3211 Data dodania: 6 dni temu Oceń: 0 + / -

  Jak najbardziej jestem chetny do pomocy. A co do tego no kill to czy to naprawde konieczne? Moze poprostu wprowadzic czeste kontrole oraz ustalic limity ilosciowe w ciagu roku i zarybienia raz czy tam dwa razy do roku niech te dzieci maja ta frajde ze moga zabrac zlowiona rybke do domu.

 • slocik Data dodania: 18 dni temu Oceń: 0 + / -

  Prace wykonywane są na bieżąco.(koszenie trawy, zbieranie śmieci) Jesteśmy w trakcie opracowywania nowego regulaminu.(od nowego roku będzie to zbiornik "no kill").Jeżeli chodzi o zarybienie to będzie jak co roku na jesień.Jeżeli kolega jest chętny do pomocy w sprzątaniu i pilnowaniu zbiornika prosimy o kontakt.

 • cedrik3211 Data dodania: 28 dni temu Oceń: 0 + / -

  I jeszcze jedna sprawa, kiedy ten zbiornik byl ostatni raz zarybiany?

 • cedrik3211 Data dodania: 28 dni temu Oceń: 0 + / -

  Zawody dla dzieci super sprawa tylko kiedy ktos sie zainteresuje tym zbiornikiem tak jak to bylo kiedys? Warunkow do lowienie dla dzieci praktycznie brak bo tak zarosniety jest ten zbiornik, kolejna sprawa to uregulowanie przepisow obowiazujacych na owym zbiorniku bo co jak co ale tam kazdy lowi jak chce (splawik, grunt, spining) a juz nie wspomne o tym ze lowia tam osoby powyzej 18 roku zycia. Gdzie jakies kontrole? Jakies prace na zbiorniku?