Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka- relacja

W dniu 6.06.2021r na zbiorniku „Kiszka” w Kobylicach odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w 3-ech grupach wiekowych od 5-ciu do 16-tu lat z okazji „Dnia Dziecka”. Patronat nad imprezą przejął Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle Pani Sabina Nowosielska.

O godzinie 9.00 odbyło się otwarcie w/w zawodów, w których brali udział Starosta Powiatu K-Koźla Paweł Masełko, licznie zgromadzone dzieci i młodzież wraz z rodzicami i opiekunami.

W zawodach wędkarskich oraz innych dyscyplinach sportowo-rekreacyjnych brało udział ponad 30 dzieci i młodzieży, około 40 rodziców i opiekunów oraz około 10 organizatorów. Łącznie w w/w imprezie udział brało około 100 osób.

 

Wyniki:

Kategoria wiekowa 13-16 lat:

1 miejsce- Szram Mateusz

2 miejsce- Cieślok Jakub

3 miejsce- Węgrzyn Dawid

 

Kategoria wiekowa 10-12 lat:

1 miejsce- Bończyńska Weronika

2 miejsce- Masełko Wojciech

3 miejsce- Bijak Szymon

 

Kategoria wiekowa 5-10 lat:

1 miejsce- Warner Filip

2 miejsce- Jasny Lena

3 miejsce- Warner Kacper

 

 

 

Po zakończeniu wędkowania, które było główną atrakcją dla dzieci i młodzieży, po godzinie 12.00 wszyscy uczestnicy imprezy przeszli na stanicę wędkarską „Hula-Gula” obok zbiornika Dębowa, gdzie odbywała się dalsza część imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymali kiełbaski, które piekli na ognisku, napoje, słodycze, dzieciom wręczono medale oraz liczne upominki rzeczowe przeważnie sprzęt wędkarski.

Dzieci licznie korzystały z przejazdu motorówkami po akwenie Dębowa, które udostępnił WOPR Oddział K-Koźle pod nadzorem Prezesa Tadeusza Witko.

Dzieci korzystały również z innych atrakcji m.in. mogły poszaleć w „Parku Linowym Dębowa”

Organizatorem zawodów było Koło PZW Reńska Wieś Kofama a współorganizatorami było Starostwo Powiatu Kędzierzyna-Koźla, Urzą Miasta Kędzierzyn-Koźle, Okręg PZW Opole oraz WOPR.

Zarząd Koła serdecznie dziękuję współorganizatorom oraz wszystkim osobom za ufundowane upominki i pomoc przy organizacji imprezy.

 

Wszystkie zdjęcia dostępne są na stronie Koła:

https://www.pzw.org.pl/renskawies/

w zakładce: Galeria

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.