Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Uwaga Wędkarze!!! Czyn Wędkarski!!! Podziękowanie!

Bardzo dużo jak na tak chłodny, ale bardzo piękny dzień stawiło się chętnych do pracy wędkarzy. Było nas w sumie 27 osób, a smieci to wielka kilkutonowa przyczepa. Zdjęć nie robiliśmy, a szkoda może by dały coś do myślenia wędkarzom, smieciarzom. Samych tylko puszek po piwie było dwa duże 120 litrowe worki,o opakowaniach po produktach Mc Donalda nie wspomnę. Butelki plastikowe oraz puszki po kukurydzy poupychane gdzie tylko się da. Co jest pod wodą to nawet nie chcę o tym pisać. Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma ten zbiornik? Jeszcze raz wielkie dzięki dla tych którzy uczestniczyli w czynie wędkarskim koła Reńska Wieś na Dębowej i Kiszce.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • sawicki ryszard Data dodania: 8 lat temu Oceń: 2 + / -

    Nic dodać, nic ująć. Chyba nie prędko będzie czysto nad naszymi wodami. Nie mogę zrozumieć ludzi, którzy pełne worki i butelki są w stanie przynieść na łowisko a puste zabrać. To chyba przerasta ich możliwości, są tak zmęczeni.

  • darek63 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    darek63

    Uwaga wszyscy członkowie koła Reńska Wieś, zapisywani jako Team Karp Dębowa obecność mile widziana. Nie wspomnę że prawie obowiązkowa. Osobiście zapraszam Darek63,bez was ani rusz,a Majówka tuż tuż.