Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów LŚO 2018

Tutaj całe wyniki

 

13.05.2018 - Odra Lubiąż
organizator - Potokowiec Świerzawa
Lp. Nazwisko i imię  Klub / Koło Punkty Miejsce Punkty do GP
1 Wiśniewski Zbigniew Kleń Chobienia 3195 1 36
2 Kuczkowski Jarosław PPL-Spin Pleszew 2035 2 34
3 Olejnik Sławomir Spiner Barycz Góra 2005 3 32
4 Dzierla Mariusz PPL-Spin Pleszew 1800 4 30
5 Głuszko Marek River Wołów 1745 5 28
6 Gruda Robert River Wołów 1450 6 26
7 Pietrzak Maciej Czakuszka Leszno 1270 7 24
8 Sośnicki Stanisław Lubin Miasto 1150 8 23
9 Sośnicki Henryk Lubin Miasto 1125 9 22
10 Guszcza Eugeniusz Strumyk Góra 800 10 21

 

 

24.06.2018 - Odra Ciechanów
organizator - Czakuszka Leszno
Lp. Nazwisko i imię  Klub / Koło Punkty (ryby) Miejsce Punkty do GP
1 Wiśniewski Grzegorz Kleń Chobienia 2950 1 36
2 Sośnicki Henryk Lubin Miasto 1900 2 34
3 Dzierla Mariusz PPL-Spin Pleszew 1710 3 32
4 Skibiński Szymon Spiner Barycz Góra 1650 4 30
5 Grzeszczak Piotr PPL-Spin Pleszew 1625 5 28
6 Głuszko Marek River Wołów 1545 6 26
7 Chruściel Sławomir Miedziana Ryba Głogów 1460 7 24
8 Witek Janusz Polkowice 1250 8 23
9 Krzyszczuk Jakub Spiner Barycz Góra 1250 8 23
10 Cugier Maciej Kaszalot Szlichtingowa 1250 8 23

 

 

08.07.2018 - Odra Bełcz Wielki
organizator - Spiner Barycz Góra
Lp. Nazwisko i imię  Klub / Koło Punkty Miejsce Punkty do GP
1 Stępniewicz Ryszard PPL-Spin Pleszew 2470 1 36
2 Wojtkowiak Dariusz PPL-Spin Pleszew 2250 2 34
3 Grzeszczak Piotr PPL-Spin Pleszew 2180 3 32
4 Pająk Edward River Wołów 2170 4 30
5 Cugier Maciej Kaszalot Szlichtingowa 1900 5 28
6 Pietrzak Maciej Czakuszka Leszno 1645 6 26
7 Rzepecki Marcin Polkowice 1550 7 24
8 Dzierla Mariusz PPL-Spin Pleszew 975 8 23
9 Wawrzyniak Sylwester Czakuszka Leszno 945 9 22
10 Gancarz Artur Miedziana Ryba Głogów 925 10 21

 

 

26.08.2018 - Odra Ścinawa
organizator - RIVER Wołów
Lp. Nazwisko i imię  Klub / Koło Punkty Miejsce Punkty do GP
1 Szymon Ryszard River Wołów 2890 1 36
2 Buchar Tomasz Strumyk Góra 2600 2 34
3 Gancarz Artur Miedziana Ryba Głogów 2460 3 32
4 Kuczkowski Jarosław PPL-Spin Pleszew 2285 4 30
5 Buczkowski Wojciech Prospin Kalisz 1650 5 28
6 Pachom Krzysztof Kleń Chobienia 1645 6 26
7 Wiśniewski Zbigniew Kleń Chobienia 1520 7 24
8 Sośnicki Piotr River Wołów 1515 8 23
9 Giezek Jan Góra Miasto 1450 9 22
10 Mofina Mateusz PPL-Spin Pleszew 1425 10 21