Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Stan wody na rzece Osława

Stan wody na rzece Osława (link poniżej)

http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/149220020

 

Poziom wody ok. 97cm to stan wody na Osławie możliwy do przejścia po płytach w Szczawnem w spodniobutach jedynie na własne ryzyko.

 

Pamiętaj: Im szybciej forsujesz rzekę samochodem, tym szybciej Twoja rejestracja z samochodu ląduje na dnie rzeki :)... znamy to już z praktyki po corocznych "odłowach" różnych "blach" z terenu Polski :)... chyba, że Wasze auto będzie "miało ochotę" popłynąć za swoją rejestracją, co też od czasu do czasu ma miejsce na naszych wodach... :).

 

... aha i jeszcze jedna uwaga... jeżeli ktoś jednak decyduje się na forsowanie rzeki, mimo niebezpiecznego stanu rzeki i stanu Państwa umysłu :), to dobrze byłoby jednak wiedzieć z jakiego poziomu silnik Twojego auta zaciąga powietrze do "oddychania", żeby mógł prawidłowo funkcjonować... przy okazji pragniemy dodać, że auta nie posiadają skrzeli i nie oddychają jak ryby pod wodą, no chyba że jaka HYBRYDA "skrzelopodobna". Czasami spotykamy przypadki, kiedy zdarza mu się jednak "zachłysnąć" wodą z rzeki i wówczas auto "dziwnie" odmawia posłuszeństwa mimo, że niby jest U-TERENOWIONE i w ogóle najlepsza ze wszystkich AMFIBIA... brodząc bez jakiegokolwiek dźwięku i reakcji na środku rzeki :)... chyba tyle w tej kwestii, życzymy MĄDRYCH decyzji :).

 

Prosimy o rozwagę i monitorowanie poziomu wody na Osławie zwłaszcza kiedy wędkujemy na obiekcie "Luktyk" w deszczowe dni.

 

Z pozdrowieniami

Zarząd Koła

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin