Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

ZARYBIENIE PSTRĄGIEM W DNIU 19.10.2015

W związku z zarybieniem stawu nr 2 pstrągiem tęczowym obowiązuje całkowity zakaz wędkowania na tym łowisku do dnia 23.10.2015 (piątek) włącznie. Po tym terminie dozwolone jest wędkowanie tylko na przynęty sztuczne przez okres 7 dni tj. do 30.10.2015 (piątek) włącznie.

 Zatwierdził Zarząd Koła PZW „Pstrąg” w Rzepedzi

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • D trebor Robert Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  roberto68

  Tak ma Pan rację w tinym kole zawsze były problemy z członkami po prostu mętalność tych ludzi jest taka i nic na to Pan nie poradzi.Moim zdaniem powinno się ściągać wędkarzy z zewnątrz i nie ogłaszając tylko na tablicach ogłoszeń i stronie koła ale także na tak popularnym wszędzie dzisiaj Facebooku.Może to pomoże z. achęcić członków tego koła do brania udziału w zawodach.A pro po tablic ogłoszeń to proszę przypomnieć Panu Bogdanowi F. postawił tablicę Koła Pstrąg na osiedlu B,którą zniszył jego syn samochodem.W końcu są członkami tego koła. Moja prywatna prośba,proszę zarejestrować Koło Pstrąg Rzepedź na Facebooku a zobaczy Pan ilu znajdzie się chętnych do korzystania z tego w wspaniałego łowiska.Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości.

 • omen78 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  omen78

  Drodzy Koledzy, niestety macie rację zarówno w kwestii powszechnego tzw. "mięsiarstwa" jak i w kwestii zawodów, ale... dla kogo organizować zawody jak po raz kolejny trzeba odwoływać zawody z uwagi na brak chętnych. Podam prosty przykład... pytam jednego z wędkarzy dlaczego nie zapisał się na zawody i otrzymuję odpowiedź, iż ten ktoś NIC O ZAWODACH NIE SŁYSZAŁ, stojąc jednocześnie 5m od ogłoszenia, na którym WIELKIMI LITERAMI jest zapisana informacja o zawodach! Czysty absurd... ogłoszenia wywieszone są od Kulasznego po Komańczę, ale nikt nie wie o zawodach :). W konsekwencji wypadałoby chodzić po mieszkaniach/domach pukać i dosłownie prosić "proszę zapisać się na zawody". Jak się Koledzy domyślają po moim wpisie jestem członkiem zarządu i jesteśmy w stanie zorganizować każde zawody, ale jest zasadnicze pytanie: DLA KOGO? Członkowie Zarządu celowo nie startują w zawodach żeby w ten sposób nie zostać posądzonym o tzw. ROBIENIE ZAWODÓW DLA SIEBIE, choć z drugiej strony zostaliśmy posądzeni o to, że ZARZĄD NIE MÓGŁ SIĘ ZEBRAĆ I ZROBIĆ ZAWODÓW DLA SIEBIE I DLATEGO ODWOŁALI ZAWODY, zatem w jakim kierunku by nie iść to i tak jest dla Członków Koła źle. To jest przykre, bo mamy piękny obiekt, w którym pływają jeszcze ryby...wiem, bo uwielbiam tu wędkować i staram się- przynajmniej mi się tak wydaje- chronić ten obiekt przed "kłusownictwem", ale Członkowie tego Koła prawie całkowicie są obojętni na losy tego łowiska. Jestem osobą przyjezdną i nigdy na lepszym łowisku komercyjnym nie łowiłem, a wierzcie mi łowiłem na wielu w całej Polsce i przykre jest to, że miejscowym wędkarzom prawie wszystkim zupełnie nie zależy. Myślę, że wszyscy Ci, którym są obojętne losy tego pięknego łowiska, powinni sobie zadać proste pytanie: czy ich stać będzie w przyszłości pojechać na inne równie dobre łowisko, gdzieś dalej np. 30km, 50km może 100km dalej... mnie póki co będzie..., a innych? Może Hłomcza...ciekawy obiekt, ale od czerwca do sierpnia robi się tak gęsto, że brakuje brzegu i spokoju, skąd wiem... bo też tam wędkuję :). Pozdro.

 • krol2552 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 6 + / -

  Do Roberto Robert Dobry pomysł z zawodami tylko jest jeden problem. Chodzi o to że pstrąg zostanie pokuty i nie załadują "MIĘSIARZE ZAMRAŻAREK"a tak zamrażarki załadowane doda się słoninki i będą MIELONE.!

 • D trebor Robert Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  roberto68

  A może by tak z organizować zawody spinningowe?