Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Harmonogam zebrań sprawozdawczo-wyborczych w Kołach za rok 2021

      

 

TERMINY ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH

W KOŁACH WĘDKARSKICH PZW OKRĘG W RZESZOWIE   

 

 

L.p.

Nr i nazwa

Koła wędkarskiego

Data

Miejsce i godzina zebrania

Imię i Nazwisko osoby obsługującej zebranie

1

Nr 1 „Stulecie” Rzeszów

 07.11.2021 r.

godz. 10.30-10.45

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3 Rzeszów

 

2

Nr 2 przy WSK- PZL Rzeszów S.A.

 

 

 

3

Nr 3 „Vimba” Rzeszów

 24.10.2021 r.

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3 Rzeszów

 

4

Nr 4 „Promyk” Rzeszów

 29.10.2021 r.

       /PIĄTEK/

godz. 16.3o-17.00 Komisariat Policji

ul. Rejtana 34 , Rzeszów

 

5

Nr 5 „Łowca” Rzeszów

 24.10.2021 r.

godz. 9.oo-10.oo  ODK "Krak"            ul. Solarza 7, Rzeszów

 

6

Nr 6 „Miętus” Rzeszów

 

 

 

7

Nr 7 „Sazan” Rzeszów

 07.11.2021 r.

godz.9.45-10.oo Osiedlowy Klub "Gwarek"

ul. Bohaterów 5, Rzeszów

 

8

Nr 8 „Zabratówka” Zabratówka

 

 

 

9

Nr 9 „Płoć” Dębica

 19.09.2021 r.

godz. 10.oo-10.30 Bar u Filipka (przy obwodnicy), Dębica

 

W. Heliniak

 

10

Nr 10 „Śródmieście” Rzeszów

 19.09.2021 r.

godz. 10.oo

Klub "Akwarium",    ul. Pułaskiego 3 Rzeszów

 

 

11

Nr 11 "Gryf" Dębica

 

 

 

12

Nr 12 „Karp Pub” Rogoźnica

 

 

 

13

Nr 13 Boguchwała

 

 

 

14

Nr 14 "Leszcz" Czudec

 

 

 

15

Nr 15 Frysztak

 

 

 

16

Nr 16 „Tratwa” Głogów Młp.

 10.10.2021 r.

godz. 10.30-11.oo Remiza OSP w Głogowie Młp.

 

17

Nr 17 Kolbuszowa

 31.10.2021 r.

godz. 10.oo-10.30 Budynek Fundacji na Rzecz Kultury i Sportu w Kolbuszowej

ul. Wolska 2

K. Nowicki          R. Rzepka

18

Nr 18 „San” Leżajsk

 

 

 

19

Nr 19 „Karp” Ostrów

 

 

 

20

Nr 20 Łańcut

 

 

 

21

Nr 21 „Złoty Leszcz” Pustków

 

 

 

22

Nr 22 Mielec

 

 

 

23

Nr 24 „Rak” Rakszawa

 

 

 

24

Nr 25 Ropczyce

 

 

 

25

Nr 26 „Miejsko-Gminne” Sędz. Młp.

 

 

 

26

Nr 27 „Amur” Sędziszów Młp.

 17.10.2021 r.

godz. 10.00 Dom Kultury w Sędziszowie Młp.

 

A. Markiewicz

27

Nr 28 „Szuwarek” Nowa Sarzyna

 10.10.2021 r.

godz. 9.oo-9.15 Pizzeria Raviola,      ul. Prof. S. Tołpy, Nowa Sarzyna

 

28

Nr 29 „Karaś” Świlcza

 24.10.2021 r.

godz. 14.oo Dom Strażaka w Świlczy

 

29

Nr 30 „Kleń” Strzyżów

 12.09.2021 r.

godz. 14.oo-14.3o Sala Konferencyjna GSSCh ul. Daszyńskiego, Strzyżów

 

G.Ziobro

30

Nr 31 "Strug" Tyczyn

 23.10.2021 r.

    / SOBOTA /

godz. 17.oo-17.30 Budynek OSP Tyczyn,

ul. Kosciuszki 6a

 

31

Nr 32 „Wodnik” Żołynia

 

 

 

32

Nr 33 „Niedźwiadek” Sokołów Młp.

 24.10.2021 r.

godz. 10.15-10.3o Sala Klubowa MOSiR , Sokołów Młp.

 

A. Sztorc

33

Nr 34 „Wisłoka” Klecie

24.10.2021 r.

godz. 13.30-14.oo Rybaczówka na zb. Błażkowa

 

34

Nr 35 Raniżów

 26.09.2021 r.

godz. 10.oo Gminna Biblioteka Publ. w Raniżowie, ul. Wolska 35, Raniżów

 

A. Sztorc

35

Nr 36 „Łosoś” Pilzno

 

 

 


36

Nr 37 „Pstrąg” Grodzisko Dln.

 

 

 

37

Nr 38 „Troć” Dębica

 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin