Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Młodzieżowa Liga Wędkarska PZW Okręg w Rzeszowie

Młodzieżowa Liga Wędkarska (MLW)  powstała w celu promowania wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży. Tu zapoznaje się z zasadami i zdobywa pierwsze doświadczenia w wędkarstwie sportowym.

 

Co roku przeprowadzony zostaje cykl zawodów w trzech kategoriach wiekowych:

  • 7-11 lat
  • 12-15 lat
  • 16-18 lat

który cieszy się coraz to większą popularnością wśród naszych najmłodszych kolegów i koleżanek. Koła Okręgu Rzeszów spośród swoich członków lub w ramach prowadzonych szkółek wędkarskich tworzą zespoły, które reprezentują je na zawodach.  Od kilku lat w zmaganiach Ligi Młodzieżowej wzięło udział kilkaset osób, które z biegiem lat dalej kontynuują swoją pasje do wędkarstwa na wyższych stopniach współzawodnictwa uczestnicząc w zawodach krajowych czy też międzynarodowych.

W 2018 r. został przygotowany nowy regulamin podnoszący rangę Ligi, a także dostosowując ją do wyzwań współczesnego wędkarstwa. Zmian było dużo ale na tym nie koniec, bo zdobyte doświadczenia pozwolą nam co roku ją ulepszać. Wyniki zmagań młodzieży prezentowane są w formie tabeli uwzględniającej ranking indywidualny oraz drużynowy. Jednocześnie wychodząc naprzeciw naszej młodzieży, została stworzona strona na portalu społecznościowym Facebook, która ma za zadanie uzupełnić i usprawnić system przekazywania informacji pomiędzy organizatorami, a zawodnikami. Dzięki temu możemy w szybki sposób zaprezentować obszerne foto-relacje, które można obejrzeć w dogodny dla siebie sposób ale również pozwalają zobaczyć, że zawody w ramach Ligi to nie tylko rywalizacja ale także doskonała zabawa.

 

Zdobyte doświadczenie z nutką współzawodnictwa oraz dbałość o ekosystem wodny pozwoli naszej młodzieżylepiej zadbać o przyszłość naszych wód.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

REGULAMIN MŁODZIEŻOWEJ LIGII WĘDKARSKIEJ

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin