Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

UWAGA!!! INFORMACJA DLA WĘDKARZY

Aktualności | 2017-02-01 | Publikujący: Okręg PZW w Rzeszowie

W związku z licznymi zapytaniami PZW Okręg w Rzeszowie informuje,

że w roku 2017

NIE ZOSTAŁO ZAWARTE POROZUMIENIE Z OKRĘGIEM PZW W TARNOBRZEGU.

W związku z tym wędkarze Okręgu PZW w Tarnobrzegu chcący łowić na wodach Obwodu San 9 tj. (rzeki i zbiornikach: Niedźwiadek, Ożanna, Rudnik, Strug w Ulanowie, Brzóza Królewska, Jelna) oraz na pozostałych wodach należących do Okręgu PZW w Rzeszowie muszą uiścić opłatę na zagospodarowanie i ochronę wód według tabeli składek obowiązujących w Okręgu w Rzeszowie w roku 2017.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • janek54 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

    Kolejny rok bez podpisania porozumień. Nie świadczy to dobrze o zarządzie PZW (delikatnie mówiąc).
    Urzędnicy co roku tylko skupiają się na wymyśleniu nowych przepisów,nakazów,zakazów, które tylko utrudniają wędkarzom spędzanie miłych chwil nad wodą.Kiedyś karta ważna była na całą Polskę, przepisy proste i jasne.
    Sprawa druga to czy do wykazu wód PZW w Rzeszowie mogła by być dołączona mapka z zaznaczonymi zbiornikami PZW ,bo pisanie że np .Brzyska 3 stawy ,czy Rzemień 2 stawy itp. a w okolicy jest więcej ,informacja jest mało dokładna.Może nawet informacja jak dojechać i gdzie się zatrzymać ,ale może zbyt wiele wymagam? Kolejna sprawa to ograniczenie dostępu do Lipia II ,czy również zmniejszyła się opłata za dzierżawę? W dodatku zaczynają się w sezonie pojawiać kąpiący,pływający na materacach itp.Przepisy i zakazy dotyczą tylko tych co płacą za użytkowanie wód ,natomiast pozostali za darmo robią co chcą? Może zakaz wjazdu dla "nie zrzeszonych"?

  • Pernak Piotr Data dodania: 4 lata temu Oceń: 10 + / -

    A dlaczego nie zostało zawarte może nadszedł już czas na pisanie pełnych informacji. Co roku Zarząd ośmiesza się porozumieniami z innymi okręgami. Jak się nie potraficie porozumieć to chyba pora zrezygnować z zajmowanych stanowisk i pozwolić innym tworzyć pozytywny wizerunek PZW.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin