Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

PUCHAR WACŁAWA XXI EDYCJA- PODSUMOWANIE.

Komunikaty | 2021-09-22 | Publikujący: Koło PZW - SHL w Kielcach

KOMUNIKAT

 

Największym problemem organizatorów była pogoda. Od dwu dni lało. Na szczęście w niedzielę przestało, choć było chłodno i pochmurno.

Dnia 19 września, na zbiorniku Strawczyn odbyła się XXI już edycja zawodów o PUCHAR WACŁAWA. Jak wiadomo zawody te poświęcone są pamięci naszego KOLEGI i działacza PZW- WACŁAWA STĘPNIA, którego sylwetkę w krótkich słowach przypomniał Waldemar Krąż.

Zawody odbyły się w godz. 8:00- 13:00 z udziałem 24 uczestników ( w tym dwie kobiety), łowiących na dwie wędki metodą gruntową na wylosowanych stanowiskach. Chyba nieco zmarznięte ryby, brały niechętnie i nie wszystkim a łowiono głównie średnie płotki i leszcze ( też średnie) Mimo to rywalizacja była bardzo zacięta a najlepsze wyniki osiągnęli:

1. Marek Sitarz- 2360 pkt. 

2. Krzysztof Nowocień- 2250 pkt. 

3. Piotr Głębicki- 2165 pkt. 

4. Kamil Smoręda- 2015 pkt. 

5. Karolina Głębicka- 1720 pkt. 

6. Piotr Kaczor- 1215 pkt. 

7. Krzysztof Czerwiński- 1090 pkt. 

8. Paweł Kozubek- 510  pkt. 

9. Andrzej Hajduk- 470 pkt. 

10. Robert Stryjewski- 445 pkt. 

Miejsce 12 zajęła niezwykle sympatyczna, po raz pierwszy startująca Paulina Stemplewska. Zapraszamy częściej i życzymy coraz lepszych wyników.

W imprezie uczestniczył i puchar zwycięzcy wręczył syn Wacława - Marek.

Niewątpliwie odnotować należy postawę Marka Sitarza, który swą nagrodę ( pierwszą) oddał do losowania a szczęśliwie losującym okazał się Feliks Wałcerz.

Osobne słowa uznania i podziękowania ( SERDECZNIE DZIĘKUJEMY) należą się panu MICHAŁOWI BIAŁKOWSKIEMU, właścicielowi sklepu wędkarskiego FUX i po raz kolejny fundatorowi wartościowej nagrody ( tym razem wysokiej klasy kołowrotek) której , na życzenie darczyńcy w drodze losowania posiadaczem został Grzegorz Kubicki.     

Mocną strona imprezy, była organizacja i propaganda. Przygotowano okolicznościowe dyplomy, baner przypominający sylwetkę Wacława i podkreślający rangę imprezy oraz  10 atrakcyjnych nagród, okolicznościowe koszulki i szpule żyłek do losowania zamiast numerków a nieco zziębniętych zawodników rozgrzał niewątpliwie dwudaniowy, ciepły i smaczny posiłek w formie kateringu.

Sędzią głównym zawodów był Jerzy Burczyn a pomagali: Zenon Głębicki, Jacek Stępień, Michał Olszewski, Marian Kubik i Waldemar Krąż.

W organizację imprezy wkład wnieśli: Jerzy Burczyn, Michał Olszewski, Zenon Głębicki i Waldemar Krąż.

Było sympatycznie, miło, smacznie i koleżeńsko (np. kol. Sitarz).

Do zobaczenia, mam nadzieję za rok.

WĘDKUJ Z NAMI.

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Stemplewska Paulina Data dodania: 24 dni temu Oceń: 0 + / -

    Było super i bardzo się cieszę, że zajęłam zaszczytne 12 miejsce😊😊😊
    Już nie mogę się doczekać kolejnych zawodów 👏👏👏dziękuję.