Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 113
W sobotę 29.09.2018 r. na zbiorniku Rejów w Skarżysku- Kamienna odbyły się Zawody z Okazji Obchodów 90-Lecia Koła MESKO. Pogoda w tym dniu była wyjątkowo piękna. W zawodach udział wzięła liczna grupa wędkarzy naszego Koła w tym sympatycy i długo letni działacze naszego Koła. Jak powiedział nasz obecny Prezes p. ZBIGNIEW SOCHA cyt,, ryba była wyjątkowo grzeczna,, to i tak zawody uważam za udane. Po zawodach w śród zawodników zostały rozdane nagrody i wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na poczęstunek (GRILL) który przygotował zarząd Koła nr 43 MESKO. Impreza ta nie mogła by oczywiście odbyć się bez pomocy sponsorów którym serdecznie dziękujemy. Sponsorzy CI to ; Członek Zarządu Z.M. MESKO Pan PIOTR JAROMIN Przew. SOLIDARNOŚCI Z.M. MESKO Pan STANISŁAW GŁOWACKI Przew. ZZPE Z.M. MESKO Pan JERZY SZPECHT W śród sponsorów są również przedstawiciele miasta Skarżysko-Kamienna i prywatni przedsiębiorcy, którzy w tym szczególnym dniu odwiedzili nas osobiście. Prezydent miasta Pan KONRAD KRONIG W. Prezydent miasta Pan ANDRZEJ BRZEZIŃSKI Prezes MPWiK Pan ŁUKASZ ŻUCHOWSKI Dziękujemy również Panu PAWŁOWI CICHOSZ właścicielowi sklepu AMAZONKA ZOO. Zapraszam do oglądania zdjęć z zawodów.
Liczba zdjęć: 25
W sobote 14.04.2018r na zbiorniku Rejów w Skarżysku Kamienna odbyły się zawody wędkarskie naszego koła . Tym razem pogoda jak i frekwencja dopisała , zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych Mistrzem koła w śród SENIORÓW w tym roku został 1. Pietruszka Jacek a w kategorii JUNIORÓW 1. Sułek Marcin Naszym Mistrzom SERDECZNIE GRATULUJEMY. Pozostali zawodnicy również osiągnęli bardzo dobre wyniki 2. Buczek Robert 3. Dorosz Jan 4. Zarzycki Krzysztof 5. Luzeńczyk Mirosław 6. Blajerski Tomasz
Liczba zdjęć: 38
W Niedziele 04.03.2018 na zbiorniku Rejów w Skarżysku-Kamienna odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła nr.43 przy MESKO S.A. Pomimo bardzo niskiej temperatury na starcie zawodów stawili się nasi najwytrwalsi zawodnicy. Nowym Podlodowym Mistrzem Koła został kolega ; 🎣BRZEZIŃSKI JERZY , drugie bardzo dobre miejsce zajął 🎣BUCZEK ROBERT , a trzeci był 🎣ADAMCZYK MAREK. Tradycyjnie po zawodach ,zarząd koła zaprosił wszystkich zawodników oraz zaproszonych gości na ognisko i ciepłą strawę którą przygotował nasz gospodarz koła. Zarząd Koła Serdecznie GRATULUJE zwycięzcą ,oraz dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, i jednocześnie pragnie zaprosić na kolejne zawody które odbędą się już 18.03.2018 nad rzeką Kamienną 🤗🎣
Liczba zdjęć: 18
Liczba zdjęć: 10
Zawody "JESIEŃ NAD KAMIENNĄ" zostały rozstrzygnięte. Wygrał nasz prezes . Zbigniew Socha , drugi był Jerzy Brzeziński trzecie miejsce zajął Jacek Pietruszka. Pozostałym zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach.
Liczba zdjęć: 40
21.10.2017 Odbyła się wycieczka do Sandomierza nad rzekę Wisłę . Wycieczka odbyła się w miłej , sympatycznej atmosferze i nic jej nie zakłóciło do samego końca. Wszystkim uczestnikom i wędkarzom koła Dzięujemy i niniejszym zapraszamy już za tydzień 28.10.2017 (sobota), na zawody Pucharowe nad rzeką Kamienną. Poniżej przedstawiamy krótką foto relacje z wycieczki do Sandomierza.
Liczba zdjęć: 8
W dniu 16.07.2017 na zbiorniku Rejów w Skarżysku-Kamienna odbyły się Towarzyskie Zawody Spiningowe . Mimo iż sezon urlopowy w pełni to koledzy wędkarze nas nie zawiedli za co im serdecznie dziękujemy, zawody odbyły się przy pięknej słonecznej pogodzie . Zapraszam do obejrzenia krótkiej foto relacji z zawodów.
Liczba zdjęć: 22
10.06.2017 na Rejowie odbyły się Pickerowe Mistrzostwa Koła , pogoda jak i frekwencja nam dopisała za co serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym . Niestety mimo pięknej pogody połowy dzisiaj nie były rewelacyjne , ale mistrza udało się wyłonić. Pickerowym Mistrzem Koła został Kolega Tomek Małecki , jednocześnie Tomek prowadzi w Pucharze Koła 2017 . Gratulujemy .
Liczba zdjęć: 18
Otwarcie Sezonu 2017 mimo iż w tym roku było paro krotnie przekładane to w końcu się odbyło , myślę że każdy był zadowolony. Pogoda była w końcu rewelacyjna i połowy też się udały , poza tym zarząd przygotował poczęstunek , były kiełbaski i smalec na pajdę chleba , nie zabrakło ogórków a i napoje były odpowiednio schłodzone .
Liczba zdjęć: 63
Jak co roku na zbiorniku Rejów w Skarżysku- Kamienna odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka. W zawodach wzięła udział liczna grupa dzieci ze Skarżyska i okolic , dzieci wspierane przez rodziców i dziadków wędkarzy i nie tylko ,świetnie się bawiły. Każde dziecko biorące udział w zawodach niezależnie od wyniku otrzymało nagrodę rzeczową . wW galerii zamieszczona jest foto relacja z zawodów.