Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

Wysokość składek w 2014r.

Składki | 2014-12-30 | Publikujący: Okręg PZW w Skierniewicach

Wysokość składek w 2014r.

Wysokość składek w 2014r.

W załaczeniu tabela składek członkowskich, zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień, uwagi i informacje o charakterze ogólnym w 2014roku.

Składki okręgowe i składki PZW.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • sylwek_karolak Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  Zapraszamy do Okręgu Sieradzkiego, niech koledzy zobaczą ile mamy łowisk i porozumień za 0 zł :-)

 • komar77 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 4 + / -

  Może Zarząd Okręgu PZW Skierniewice dokonał by rozpoznania w śród swych członków gdzie zamierzają łowić na sąsiednich wodach, a dopiero później podpisywać z tymi okręgami porozumienia. Co z porozumieniem z Piotrkowem na Zalew Sulejowski. Przecież do największego w środkowej Polsce zbiornika my wędkarze z Kół zlokalizowanych na południe od siedziby Okręgu mamy tylko około 45 km.

 • chelek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 6 + / -

  Może z szanownego zarządu ktoś by sprostował czemu tak pięknie nasza mapka porozumień wygląda i dlaczego ??? A podnieśli dziady składki za jednodniowe wędkowanie bo gdzieś trzeba oskubać resztę emerytów z okręgu niech się wypchają darmozjady stare ani ja ani nikt z moich kolegów nie opłaci nawet półzłotówki w Skierniewicach bo to jest żal a nie okręg i życzę starym pierdzielom żeby się wypchali tymi kałużami w okręgu i żeby padł okręg i żeby nas pod Mazowieckie podciągnęli a okręg padł na ryj a zarząd śmieszny kopnęli tak mocno w dupę że im się składki czkawką odbiły !!!!!!! LUDZIE UCIEKAJCIE Z KÓŁ W SKIERNIEWICACH GDZIEŚ GDZIE MAJĄ WODĘ I LUDZI W OKRĘGU NIE BYDŁO .

 • przemcio Data dodania: 7 lat temu Oceń: 7 + / -

  Już dawno powinni nas podciągnąć pod mazowieckie. Szanowni panowie z naszego zarządu mają gdzieś porozumienia. Ja i moi znajomi nie opłacamy składki u nas od tego roku bo to bez sensu. Bardziej opłaca sie wykupić mazowieckie. Przeglądając mapy porozumień widać że większość potrafi się dogadać tylko jak zwykle u nas nie. Myslą chyba że maja dość swojej wody.....i potężny rybostan he he he he

 • chelek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 8 + / -

  A ja się zastanawiam kiedy szanowne państwo wystawi mapę porozumień i czemu niema porozumienia z Mazowieckim (*jak co roku) może warto by się zastanowić jakimi wodami dysponujemy bo niedługo (daj boże )skończy okręg jak PŁ-Wł i będziemy pod Mazowiecki i będzie spokój.!!!

 • mariusz_1236543 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 13 + / -

  Zapoznając się z powyższymi opłatami za wędkowanie na wodach PZW jako tzw. niezależny wędkarz zastanawiam się dlaczego wprowadzono tak wysoką opłatę za wędkowanie dla osób niezrzeszonych w wysokości 40 zł. za dzień wędkowania oraz dlaczego nie można wykupić zezwolenia tylko na jeden obwód rybacki.Dla przykładu podam ,że wędkując na terenie Mazur mając do dyspozycji 57 jezior ( na brak ryby nikt nie narzeka) za jeden dzień wędkowania płacę 17 zł z brzegu lub 30 zł z łodzi.Natomiast za cały sezon który trwa 01.04 do 30.11. z łodzi płacę 210 zł , a z brzegu tylko 145 zł. Wg .mnie opłata ustalona przez Okręg Skierniewicki jest zbyt wygórowana , a wody jakie są w ich posiadaniu nie są aż tak atrakcyjne . Może warto by było wprowadzić niższe opłaty oraz zrobić zezwolenia na poszczególne obwody rybackie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty