Wędkarski Dzień Dziecka

Aktualności | 2016-06-05 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

"Wędkarski Dzień Dziecka 2016" W dniu 29 maja 2016 r. nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach odbył się Wędkarski Dzień Dziecka. Impreza polegała na łowieniu przez dzieci rybek w formie zawodów wędkarskich. Dzieci biorące udział w zawodach podzielone były na trzy grupy wiekowe: do 6 lat (33 dzieci), od 6 do 10 lat (30 dzieci) oraz od 10 do 14 lat (30 dzieci). Ogółem wystartowało 93 zawodniczek i zawodników. Poszczególne grupy wiekowe łowiły 2; 2,5 i 3 godz. Najlepsi w swoich kategoriach do 6 miejsca otrzymali puchary, a wszystkie dzieci medale ...... więcej

Zawody o Puchar Wójta Skierniewice

W dniu 5.06.2016 w Strobowie odbyły się zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Skierniewice, zorganizowane przez Koło PZW Strobów ,zaliczane do GP Okręgu Skierniewice. W rywalizacji wzięło udział 39 zawodników z różnych kół i klubów z naszego Okręgu PZW. Punktowało 9 zawodników złapano dwa szczupaki wymiarowe i okonie. 1. miejsce Dominiak Łukasz koło MZK wynik 1100 2. miejsce Moskwa Sławomir koło Skierniewice Miasto wynik 800 3. miejsce Cieślak Ryszard klub Złota Rybka wynik 370 Gratulacje dla wszystkich. I widzimy się na ...... więcej

Mistrz Koła Spinning 2016

Aktualności | 2016-06-13 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 12 czerwca 2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła Skierniewice Miasto. W zawodach udział wzięło 17 zawodników. Zostało złowionych 35 sztuk miarowych ryb, z tego 1 kleń (29 cm.) i 34 okoni. Była to rekordowa ilość wymiarowych ryb w zawodach spinningowych o Misrzostwo Koła. Zwyciężcą został Kamil Krawczyński, drugie miejsce zajął Jarosław Chabrowski, a trzecie Dariusz Pęśko. Puchary i nagrody wręczał Prezes Koła Skierniewice Miasto kol. Krzysztof Bońkowski. Szczególne podziękowania ...... więcej

Zawody o Puchar Prezydenta Skierniewic 2016

Aktualności | 2016-07-12 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 10 lipca 2016 r. odbyły się na Zalewie Zadębie zawody spławikowe o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice. Prezydent Pan Krzysztof Jażdżyk objął honorowym patronatem te zawody oraz ufundował puchary dla zwycięzców. W zawodach udział wzięło w sumie 41 zawodników i zawodniczek, w pięciu kategoriach: Kadeci, Juniorzy, Kobiety, U-23, Seniorzy. Puchary dla najlepszych zawodników wręczył w zastępstwie Prezydenta Wiceprezydent Pan Jarosław Chęcielewski. Kolejność zajętych miejsc w załącznikach. ... więcej

Wyniki Zawody Gruntowe

Aktualności | 2016-08-26 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 21.08.2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się gruntowe zawody naszego Koła. W zawodach wzięło udział 22 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Marcin Szpala z wynikiem 645 pkt, drugi był Waldemar Iwańczyk z wynikiem 210 pkt., trzeci był Daniel Nyc z wynikiem 150 pkt. Zwycięzcom puchary i nagrody wręczył Krzysztof Bońkowski Prezes Koła. Szczegółowe wyniki w załączeniu. ... więcej

Zawody Emerytów i Rencistów

Aktualności | 2016-09-05 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 27.08.2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się spławikowe zawody EMERYTÓW I RENCISTÓW naszego Koła. W zawodach wzięło udział 11 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Stefan Bartosik z wynikiem 705 pkt, drugi był Włodzimierz Borowiec z wynikiem 640 pkt., trzeci był Marek Gregorowicz z wynikiem 420 pkt. Zwycięzcom puchary i nagrody wręczył Krzysztof Bońkowski Prezes Koła.... więcej

Zakończenie Sezonu 2016

Aktualności | 2016-09-28 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 18.09.2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się zawody spławikowe Zakończenie sezonu naszego Koła. W zawodach wzięło udział 22 zawodników.Pierwsze miejsce zajął Marcin Szpala z wynikiem 4860 pkt, drugi był Krzysztof Wysocki z wynikiem 2380 pkt., trzeci był Igor Różycki z wynikiem 1300 pkt. Zwycięzcom puchary i nagrody wręczył Krzysztof Bońkowski Prezes Koła. Szczegółowe wyniki w załączniku. ... więcej

Wyniki z Zawodów o Puchar Prezesa koła Skierniewice Miasto

Aktualności | 2016-10-25 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Wdniu 23 października 2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się spinningowe zawody o Puchar Prezesa Koła Skierniewice Miasto. W zawodach udział wzięło 28 zawodników. Zostało złowionych 15 sztuk miarowych ryb, z tego 3 szczupaki i 12 okoni. Zwyciężcą został Kol. Marcin Rochalski, drugie miejsce zajął Kol. Krzysztof Bońkowski, a trzecie Kol. Piotr Kokietek. Szczególne podziękowania należą się dla sędziów za włożony przez nich wysiłek i sprawną obsługę zawodników. Szczegóły w załączniku.... więcej

Zawody Podlodowe

Aktualności | 2017-01-21 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Zarząd Koła Skierniewice Miasto zawiadamia swoich członków, że w dniu22 stycznia 2017 r. odbędą się podlodowe Mistrzostwa Koła. Zbiórka przy ul. Gajowej o godz. 8:00 (czas trwania zawodów 3 godz.). Zawody odbędą się pod warunkiem utworzenia się pokrywy lodowej grubości minimum 15cm (wymóg regulaminowy). Pomiar odbędzie się w dniu zawodów. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie opłaconej składki okręgowej i członkowskiej na 2017r. Serdecznie zapraszamy członków naszego Koła do wzięcia udziału w zawodach. Zarząd Koła... więcej

Wyniki Zawodów

Aktualności | 2017-01-23 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 22.01.20117 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się podlodowe Mistrzostwa Koła. W zawodach wzięło udział 8 zawodników. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Borowiec z wynikiem 1495 pkt, drugi był Marcin Szpala z wynikiem 795 pkt, trzeci był Sławomir Moskwa z wynikiem 595 pkt. Szczegółowe zestawienie w załączniku.... więcej