Muchowe MO - 2016

Wyniki zawodów | 2016-04-10 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

Dnia 9.IV.2016 na Wiśle odbyły się Muchowe MO. Drużyna Naszego Koła w składzie Dariusz Rakowski, Kazimierz Szymala oraz Szymon Staś w klasyfikacji Drużynowej zajęła II miejsce. Szymon Staś w klasyfikacji indywidualnej został I wicemistrzem Okręgu. Nasi maszkarze pokazali, że łowić potrafią. Zapewne była to rozgrzewka przed zbliżającymi się zawodami z cyklu GP Polski. Gratulacje chłopaki i powodzenia na GPP. v-ce prezes ds. sportu Hazuka Bogdan... więcej

Zawody dla Funkcyjnych

Komunikaty | 2016-04-10 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 2.V. (poniedziałek) na Żwirowni Starej odbędą się zawody wędkarskie dla Funkcyjnych – obsługa zawodów z dnia 1 maja. W związku z tym brzeg na akwenie Michnik od wiaty w stronę kampingów będzie zamknięty w godz. 15 00 – 20 00 Wice prezes ds. sportu Hazuka Bogdan ... więcej

Majówka 1.V.

W dniu 1.V. (niedziela) na Żwirowni Starej odbędą się zawody wędkarskie. Ś W I Ę T O K A R P I A W związku z tym cała Żwirownia będzie zamknięta. w godz. 6 00 – 16 00 Przewidywany plan imprezy Zapisy do 7:30 Losowanie i odprawa 7:30 – 7:50 Start 9:00 Koniec 12:00 Ogłoszenie wyników 13:30 Organizator zastrzega sobie prawo zmian. Startowe – 10,- zł Wice prezes ds. sportu Hazuka Bogdan ... więcej

Zawody S.S.R Wiosna

W dniu 23.IV.2016 na Żwirowni Starej odbędą się zawody Społecznej Straży Rybackiej - Wiosna. Zbiórka do godz. 13 00 W związku z tym brzeg na akwenie Michnik będzie wyłączony z wędkowania w godz. od 13 00 do 19 00 od wiaty w stronę kampingów. Wice prezes ds. sportu Hazuka Bogdan ... więcej

Spławikowe MK kobiet i młodzieży 8.V.

Komunikaty | 2016-05-02 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 8.V. 2016 (niedziela) na Żwirowni Starej odbędą się Spławikowe Mistrzostwa Koła Kobiet i Młodzieży. W związku z tym akwen Dzięcioł będzie zamknięty w godz. 6 00 – 2000 Za niedogodności związane z zawodami przepraszam. Wice prezes ds. sportu Hazuka Bogdan ... więcej

Święto Karpia 2016

Wyniki zawodów | 2016-05-02 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

Tradycyjnie 1 maja odbyły się zawody Święto Karpia. Rywalizowało 57 wędkarz w 2 dyscyplinach gruntowej 38 i splawikowej 19. W dyscyplinie gruntowej zwyciężył Krzysztof Laskowski a w spławikowe Andrzej Bartkowiak i to kol. Andrzej po raz 2 z rzędu zdobył puchar przechodni za wynik zawodów. Szczegółowe wyniki w załącznikach. 2 maja w zawodach dla funkcyjnych zwyciężył kol Wiesław Jedynak. Bogdan Hazuka... więcej

Dzień Dziecka 2016

Wyniki zawodów | 2016-06-01 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

Na Starej Żwirowni 29.V. odbyły się tradycyjne zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody te cieszą się niesłabnącą popularnością co i w tych zawodach dało się zauważyć. W zawodach wzięło udział 62 dzieci które rrywalizowały w dwóch grupach wiekowych. Grupa młodsza liczyczyła 46 uczestników a grupa starsza 16. Młodzi adepci sztuki wędkarskie łowili głównie karasie, płotki i okonie. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz paczkę ze słodyczami i owocami. W grupie młodszej zwyciężył Dominik Moskała a w grupie ...... więcej

Spławikowe MO 2016

Na niedawno zakończonych Spławikowych MO Młodzież i Kobiet nasi reprezentanici mocno zaznaczyli swoją obecność. W kategori Junior U18 Mistrzem Okręgu został Andrzej Danel II wicemistrzem Michał Kołodziej a Paweł Rychły był 10. W kategorii Kobiet Danuta Frask zostala Mistrzynią a Agnieszka Haratyk II wicemistrzynią Okręgu. Wielkie brawa dla Mistrzyń i Mistrzów. ... więcej

Spinningowe MK 2016

Wyniki zawodów | 2016-06-20 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

Kolejne, ostatnie juz zawody mistrzowskie za nami. Do rywalizacji przystąpiło 9 wędkrzy. Po 5 godzinach łowienia podsumowano wyniki. Mistrzem koła na 2016 rok został kol. Burka Krystian I wicemistrzem kol. Jagodziński Ireneusz a II wicemistrzem kol. Moskała Rafał. ... więcej

Spławikowe MO Seniorów 2016

Z wielką radościa informuję, że mamy w Naszym Kole kolejnego Mistrza Okręgu. Jest nim Kol. Mirosław Nawrocki. Mirku gratulacje. Pełne wyniki z MO ... więcej