Zawody S.S.R. Wiosna 2017r.

Wyniki zawodów | 2017-05-05 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 29.04.207r. odbyły się zawody Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW Skoczów. Zwyciężył kol. Jedynak Wiesław, w załączniku wyniki.... więcej

Zawody Majówka Funkcyjni 2017

W dniu 3.05.2017r. odbyły się zawody Funkcyjnych.Zwyciężył kol. Mirosław Nawrocki. W załączniku wyniki.... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Bielsko Biała

Wyniki zawodów | 2017-05-25 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W niedawo zakończonych Spławikowych Mistrzostwach Okręgu Bielsko Biała tytuł mistrzowski obroniła nasza kol. Frask Danuta, 4 była Haratyk Agnieszka .Gratulacje dla zwyciężczyni i powodzenia na Mistrzostwach Polski . W kategori U20 Michał Kołodziej zajął 10 miejsce a Danel Andrzej 19 miejsce. Wszelkie szczegółowe wyniki obydwu tur oraz wyniki końcowe Mistrzostw w plikach poniżej.... więcej

Dzień dziecka 2017

Wyniki zawodów | 2017-06-05 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 4.VI.2017r. na Żwirowni Starej odbyły się zawody z okazji Dnia Dziecka. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych ,pierwsza kategoria w której startowało 48 dzieci do lat 12 i druga kategoria w której startowało 7 dzieci do lat 16 . Dzięki sponsorom każde dziecko dostało nagrody, słodycze . W kategorii młodszej zwyciężyła Nawrocka Katarzyna z wynikiem 7110 punktów, a w kategorii starszej zwyciężył Nikodem Ostenda z wynikiem 3085 punktów. Szczegółowe wyniki z zawodów w załącznikach.... więcej

Spławikowe Grand Prix Koła Dzięcioł 2017

Wyniki zawodów | 2017-06-06 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 14.05.2917r. odbyły się kolejne zawody z cyklu Spławikowe GP Koła na akwenie Dzięcioł. Zwyciężył kol. Ciołecki Leszek. Szczegółowe wyniki w zakładce Sport Spławikowe GP Koła.... więcej

Pary Mieszane 2017

Wyniki zawodów | 2017-07-04 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 25.06.2017r. na Żwirowni Starej odbyły się zawody Par Mieszanych. Udział wzieło 16 par. Zwyciężyła para Kozieł Bogumiła i Ireneusz Jagodzinski. Gratulacje dla zwyciezkiej pary, ale na uwagę zasługuje start najmłodszej uczestniczki niespełna 8 letniej Katarzyny Nawrockiej.Brawo.Szczegóły w załączniku poniżej. Nawrocki Mirosław ... więcej

Puchar Burmistrza Miasta Skoczowa 2017

Wyniki zawodów | 2017-07-18 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 16.VII.2017r. na Żwirowni Starej odbyły się zawody o Puchar Burmistrza Miasta Skoczowa.Przy pięknej pogodzie i miłej atmosferze startowało 46 zawodników z koła Skoczów i zaproszeni Goście kół z Pogórza, Pogwizdowa , Jasienicy, Ustronia. Zawodnicy rywalizowali w kategorii grunt 32 zawodników i spławik 14 zawodników .Po trzygodzinnej rywalizacji sędziowie przystąpili do ważenia i liczenia wyników. W kategorii spławik zwyciężył kol. Dzięgło Janusz z wynikiem 9735 pkt. , natomiast w kategorii grunt zwyciężył kol. ...... więcej

Zawody Nocne Społecznej Straży Rybackiej 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-13 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 8/9.07.2017 r. na Akwenie Dzięcioł odbyły się kolejne zawody Społecznej Straży Rybackiej .W załączniku wyniki. Nawrocki Mirosław... więcej

Puchar Prezesa 2017

W dniu 27.VIII.2017r. na akwenach Żwirowni Starej odbyły się zawody o Puchar Prezesa. W kategorii grunt zwyciężył kol. Bartkowiak Andrzej z Koła Skoczów a w kategorii spławik Bromnik Stanisław z Koła Pogwizdów.Gratulacje dla zwycięzców. W załącznikach wyniki. Nawrocki Mirosław... więcej

Grand Prix Ziemi Cieszyńskiej 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-19 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 17.09.2017r. na łowisku w Pogwizdowie odbyły się ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Ziemi Cieszyńskiej .Zwyciężyła drużyna z Pogwizdowa ,gratulacje. Końcowe wyniki drużynowe: 1.Pogórze II (Dzięgło Janusz,Migacz Kazimierz,Jedynak Wiesław) 2.Kristom (Nawrocki Andrzej,Nawrocki Mirosław,Nawrocki Tomasz) 3.Pogórze I (Maśka Janusz,Pietrzyk Krzysztof, Szczypka Dominik) Drużyna Skoczowa (Ciołecki Leszek,Guzik Marcin,Melnik Damian) zajęła 5 miejsce. Końcowe wyniki indywidualne: 1.Bujok Adam Cieszyn 2.Rusek Zbigniew Pogwizdów 3.Nawrocki Mirosław Kristom W ...... więcej