Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu

Komunikaty | 2010-07-19 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Okręg PZW w Siedlcach organizuje w dniu 01.08.2010 roku na rzece Wiśle w Maciejowicach Spinningowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Siedlcach. W załączeniu regulamin zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (13)

 • Piotrowski Tomasz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 3 + / -

  tomaszp

  Potwierdzam, wody w Maciejowicach na Wiśle przybywa, na Przewozie woda doszła do wału.

 • jarek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 2 + / -

  jarek

  Zgadza się Wisła przybiera w sporym tempie,organizator przewidział łowisko rezerwowe,z tego co wiem to są to starorzecza Wisły.Wody wielkiej ciąg dalszy,kurde kiedy to się wreszcie ustabilizuje,ciągle tylko powodziówka i powodziówka....ech

 • Błachnio Mariusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  macaron

  Panowie będzie kaszana, Wisełka przybiera nam po metrze na dobę od dwóch dni:(

 • jarek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 2 + / -

  jarek

  Wszystko pięknie,tylko jeżeli chodzi o Mistrzostwa Polski prawo startu ma aktualny Mistrz Okręgu więc Mistrz z 2009 roku miał prawo startu w 2009,w tym roku analogicznie prawo startu ma Mistrz 2010 więc...dlatego muszą odbyć się Mistrzostwa Okręgu 2010 by nowomianowany Mistrz Okręgu 2010 mógł wystąpić na tegorocznych Mistrzostwach Polski ufff:)Takie zasady i stąd Mistrzostwa Okręgu w sierpniu 1.08 a Mistrzostwa Polski tydzień później....A swoją drogą to również wolałbym MIstrzostwa Okręgu na jesieni,niestety terminarz zmieniali kilka razy i już czasu mało do rozegrania wszystkich imprez,np taki Okręg Zamojski juz po raz trzeci zmienił termin zawodów spiningowych tzw eliminacji do Grand Prix Polski zawody miały pierwotnie odbyć się w maju!Wielka woda dokuczyła jak widać wszystkim...

  Tomasz!Pozdrowionka:)

 • Tomasz S. Data dodania: 10 lat temu Oceń: 7 + / -

  fragi

  W tym co napisałeś ruan-ie coś być musi. Jarek też nie kręci, pisze czystą prawdę. Szkoda.
  Do zobaczenia za 45 dni nad rzeką.

 • ruan Data dodania: 10 lat temu Oceń: 5 + / -

  Tomasz i Ireneusz , jak się cieszę , do zobaczenia nad wodą ,olbrzymią i rybną .
  Pozdrowionko dla wszystkich WĘDKARZY .

 • ruan Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  Hej,hej Wędkarze ,kiedyś dobrym zwyczajem było nieorganizowanie zawodów w sezonie urlopowym kiedy to zawodnicy wszelakiej maści poświęcali swój cenny czas swoim najbliższym i... przestrzegano terminów i było przynajmniej przyzwoicie . A sędziowie jacy są ,każdy widzi ,sam znam sędziego z naszego koła który nie ma pojęcia o liczeniu punktów zawodnikom i na bakier jest z obowiązującymi przepisami i za każdym razem prosi o pomoc w ustalaniu klasyfikacji.Nie mówiąc już o tym że przed zawodami dochodzi do głosowania czy zawody o Mistrzostwo Koła mają się odbyć z ZOSW czy też prawem kaduka . A tak na marginesie to do wyłonienia Nowego Mistrza przez cały czas Mistrzem jest zdobywca I miejsca z ostatnich Mistrzostw Okręgu. Na pewno termin jesienny zgromadziłby liczniejszą grupę uczestników, ale może o to chodzi żeby było mniej , wtedy i do sędziowania wystarczy ludzi .

 • jarek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  jarek

  Panowie spokojnie:) Termin Mistrzostw Okregu został ustalony na 1.08 z tego powodu że GKS(Główny Kapitanat Sportowy) uchwalił termin Indywidualnych Spinningowych Mistrzostw Polski na 6-8.08.W Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego jest napisane że udział w Mistrzostwach Polski może wziąć tylko aktualny Mistrz Okręgu,więc siłą rzeczy Mistrzostwa Okręgu muszą się odbyć przed Mistrzostwami Polski.I stąd zmiana terminu.Poza tym cały sport w PZW w tym roku ma ten sam kłopot,masa zawodów się nie odbyła przez sytuację powodziową w kraju i teraz normalnie brakuje terminów by wszystkie zaplanowane zawody się odbyły:)
  Pomyślmy lepiej co zrobic z opornymi sędziami,bo zawody muszą się odbyć w formule "żywa ryba",co roku jest ten sam problem,nieliczna grupa sędziów przyjeżdża na zawody i je sędziuje,a reszta?No cóż panowie wzieli uprawnienia i sędziują sobie swoje regionalne zawody ,w d... mając inne imprezy,a w szczególności zawody spinningowe!Nie może być tak by tylko pięciu tych samych ludzi obskakiwało wszystkie imprezy,a reszta siedziała w domu w kapciuszkach i szczyciła się posiadaniem uprawnień,przykładem są zawody Puchar WKS Sandacz w tym roku,na naszą impreze ogólnopolską!zawody zaliczane do Grand Prix Okręgu stawił się jeden sędzia!!!Sędzią tym był pan Krzysiek z Sokołowa który zawsze jest do dyspozycji i zawsze można na nim polegać a reszta?Mam nadzieję że Kapitanat rozliczy tych leserów i panowie stracą bezpowrotnie papiery na sędziowanie!

  w tym roku sędziowie na Mistrzostwach Okręgu będa i zaloże się że będą to ci sami koledzy co zwykle, bo pozostali nie będa mieli czasu by pojawić się na ważnych zawodach Okręgowych.

 • Tomasz S. Data dodania: 10 lat temu Oceń: 6 + / -

  fragi

  Do uczeń.
  To na ch...usteczkę ustalać terminy w styczniu!!!O jakich zawodach piszesz?Kapitanat ustala terminy a potem okazuje się że 90% dat to fikcja!
  PZPR odeszło a PZW się trzyma!!!NIE DŁUGO!!
  !Mam nadzieję!!!
  Nie pozdrawiam!!!

 • uczen Data dodania: 10 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • Błachnio Mariusz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 3 + / -

  macaron

  To nie pomylka zawody sa 1 sierpnia potwierdzone w Siedlcach:)

 • Tomasz S. Data dodania: 10 lat temu Oceń: 3 + / -

  fragi

  Po co ustalać terminy na początku roku?!!! Powinna wystarczyć nam informacja w internecie na tydzień przed zawodami!Chciałem być na tych zawodach (we WRZEŚNIU)!!! Ja też mam nadzieję że to pomyłka.Jeżeli nie to wyjdzie u mnie z tego wielka KUPA!!!
  nie pozdrawiam!!!!

 • irekrad Data dodania: 10 lat temu Oceń: 6 + / -

  Mam nadzieję że ta informacja to pomyłka.Zawody mają odbyć się 11-12 WRZEŚNIA!!! Czy któryś wcześniej ustalony termin wypali?!!!