Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 13
Liczba zdjęć: 105
Bug - perła polskich rzek. Będąca dopływem Narwi, przepływająca przez zachodnią Ukrainę, wschodnią Polskę i zachodnią Białoruś, czwarta najdłuższa rzeka w Polsce. Bug należy do najpiękniejszych rzek Polski. Jest jedną z nielicznych w Europie rzek nieuregulowanych. Rzeka posiada bogatą florę i faunę.
Liczba zdjęć: 16
12 grudnia 2021 roku w siedzibie Koła w Chełmie przy ulicy Hutniczej 3 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Koła PZW Sukces. W trakcie zebrania, dla najaktywniejszych wędkarzy, wręczone zostały puchary i dyplomy dla laureatów rankingu Wędkarz Roku i Ryba Roku za rok 2020 i za rok 2021. Walne Zgromadzenie wybrało nowy Zarząd Koła, Komisję Rewizyjną i Sąd Koleżeński na kadencję 2022-2025.
Liczba zdjęć: 17
24 października 2021 roku w Dorohusku, na rzece Bug rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Koła – Zakończenie Sezonu 2021. Pogoda była ładna. Było chłodno, ale słonecznie. Do rywalizacji stanęło piętnaście osób. Zawody rozegrane zostały w jednej turze, dowolną metodą zgodną z RAPR. Brania były przyzwoite dla łowiących metodą gruntową, spinningiście szczęścia nie mieli.
Liczba zdjęć: 31
10 października 2021 roku na zbiorniku w Stawie odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Ranek przywitał nas mrozem i pięknymi mgłami, później było odrobinę cieplej i słonecznie. Do rywalizacji stanęło dwanaście osób. Wyniki były bardzo wyrównane, a rywalizacja zacięta.
Liczba zdjęć: 19
26 września 2021 roku na rzece Bug w Kolemczycach odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Ranek przywitał nas piękną mgłą. Później było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło czternaście osób. Wyniki były bardzo słabe. Nieliczne brania z rana szybko się skończyły. Tylko dwóch zawodników potrafiło wykorzystać trudne warunki.
Liczba zdjęć: 26
05 września 2021 roku nad rzeką Bug na odcinku Świerże - Hniszów odbyły się Towarzyskie Zawody Koła PZW Sukces o Największą Rybę. Do wyniku liczyła się tylko jedna, najcięższa ryba złowiona metodą gruntową lub spławikową. Jako „dyscyplina dodatkowa” liczyła się najdłuższa ryba.
Liczba zdjęć: 25
7 i 8 sierpnia 2021 roku w Trawnikach na rzece Wieprz odbył się Towarzyski Dwudniowy Maraton Wędkarski Koła PZW SUKCES. Sobotni poranek nie napawał optymizmem, był deszczowy. Przed zawodami jednak się rozpogodziło. W trakcie rywalizacji pogoda była piękna, była ciepło i słonecznie, a noc wyjątkowo gwiaździsta. Można było zobaczyć Perseidy.
Liczba zdjęć: 32
17 lipca 2021 roku w godzinach popołudniowych w Dorohusku, na rzece Bug rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Koła o „Puchar Prezesa Spółki Sukces”. Pogoda była piękna. Było słonecznie i upalnie, a przez chwilę prawie burzowo. Do rywalizacji stanęło siedemnaście osób. Zawody rozegrane zostały w jednej turze, dowolną metodą zgodną z RAPR. Łowiliśmy w godzinach popołudniowych, prawie do zachodu słońca
Liczba zdjęć: 15
27 czerwca 2021 roku na rzece Bug na odcinku Siedliszcze - Uhrusk odbyły się Towarzyskie Zawody z okazji Dnia Wędkarza. Pogoda była ładna. Było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło piętnaście osób. Wyniki były różne, w zależności od wybranej metody połowu. Zawodnicy, którzy wybrali Fedder osiągnęli niezłe wyniki. Ci, co wybrali spinning nie mieli tyle szczęścia.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin