Komunikat nr 1 - 19.05.2024 - III tura GPO w dyscyplinie feederowej rz. Odra przy ul. Zawalnej

19.05.2024 - III tura GPO w dyscyplinie feederowej

rz. Odra przy ul. Zawalnej

Okręgowy Kapitanat Sportowy we Wrocławiu zaprasza na zawody zaliczane do GPO w dyscyplinie feederowej.

Harmonogram zawodów :

1.           do 06:15                potwierdzenie na łowisku uczestnictwa zawodnika
  2.           06:15 – 06:45        sprawdzenie list i losowanie komputerowe
  3.           06:45 – 07:00        dojście do stanowisk
  4.           07:00                     I sygnał – wejście na stanowiska
  5.           07:40                     II sygnał – 5 minut do rozpoczęcia kontroli zanęt i przynęt
  6.           08:00                     III sygnał – pozostała 1 godz. do nęcenia
  7.           08:50                     IV sygnał – nęcenie zanętą ciężką
  8.           09:00                     V sygnał – rozpoczęcie zawodów
  9.           13:55                     VI sygnał – 5 minut do końca zawodów
  10.           14:00                     VII sygnał – koniec zawodów
  11.           14:00 – 15:00        ważenie ryb na stanowiskach
  12.           15:00 – 15:30        ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów.

Wpisowe na zawody wynosi :

• Indywidualnie 50 zł za osobę.
  • Opłata za drużynę 90 zł (dodatkowa dobrowolna opłata za całą drużynę składającą się z 3 zawodników startujących w kategorii seniorów).
  • Wpisowe pobierane będzie podczas potwierdzania na łowisku uczestnictwa w zawodach.

Zapisy na zawody do dnia 16.05.2024 r. do godz. 14:00 na adres: asystent@pzw.wroclaw.pl lub SMS 603 672 107

UWAGA : W zgłoszeniu należy podać Imię, Nazwisko, Koło oraz nazwę drużyny jeśli start drużynowy.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin zawodów z cyklu GPO w dyscyplinie feederowej.

1. W zawodach może wystartować każdy członek Okręgu PZW we Wrocławiu z opłaconymi składkami tj. składką członkowską i składką na ochronę i zagospodarowanie wód na 2024 rok. Wszystkie zawody w sezonie 2024 będą odbywać się zgodnie z aktualnymi ZOSW PZW.

1. W sezonie 2024 przewiduje się organizację 6 tur z cyklu GPO.

1. Zwycięzcy cyklu zawodów otrzymają tytuł Mistrza Okręgu (MO) oraz uzyskają prawo startu w MP (indywidualnie) oraz Eliminacjach do Klubowych Mistrzostwach Polski (drużynowo - drużyna startująca w eliminacjach do KMP składa się z 5 zawodników).

1. Zawody z cyklu GPO – 6 tur (klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa), wyłonią MO (indywidualnie) oraz Drużynowego Mistrza Okręgu na sezon 2024.

1. W cyklu GPO do klasyfikacji końcowej wliczane będzie 5 tur zawodów – po odpisaniu najsłabszej tury.

1. W przypadku rozegrania 5 lub mniejszej ilości tur wszystkie rozegrane tury wliczane będą do klasyfikacji końcowej GPO.

1. Drużyna składa się z 3 zawodników oraz 1 zawodnika rezerwowego. Skład drużyny należy podać na pierwszych zawodach GPO.

1. Zawodnik w danym sezonie może wystąpić tylko w jednej drużynie.

1. Podczas zawodów cyklu GPO ustala się podział łowiska na 3 równe sektory (A,B,C).

1. Kadra okręgu w dyscyplinie Feederowej będzie wyłaniana z klasyfikacji rocznej GPO.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników.

Okręgowy Kapitanat Sportowy

Podobne wiadomości