FEEDER - Mistrzostwa Okręgu 2024 - komunikat

Dionizy Mikołajczyk
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY
FEEDEROWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 2024

Zawody rozegrane zostaną w dwóch turach w klasyfikacji indywidualnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami  (Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. 7.)
Do punktacji zaliczane będą ryby z zachowaniem wymiarów i okresów ochronnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12.07.2023r. w sprawie ochrony i połowu ryb w powierzchniowych wodach śródlądowych.

Organizatorzy zawodów:
- Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW  w Poznaniu
- Koło PZW nr 122 Przynęta Suchy Las
- Koło PZW nr 019 Kórnik

Terminy i miejsca zawodów:
I Tura 11.05.2024r. Zbiornik Jaraczewo
kontakt do organizatora Mirosław Grewling tel. 695 623 417
II Tura 12.05.2024r. Jezioro Trzaskowo (k/Murowanej Gośliny wjazd od strony Clubu Golfowego)
kontakt do koordynatora  Robert Gałązka tel.602 626 027

Sędzia Główny: Bronisław Holewiński
Koordynator zawodów: Robert Gałązka

Zasady udziału:
Prawo startu w zawodach mają Członkowie PZW zrzeszeni w Kołach Okręgu PZW w Poznaniu.
Wszyscy zawodnicy muszą posiadać składkę członkowską PZW oraz zezwolenie na amatorski połów ryb na wodach Okręgu PZW w Poznaniu ważne w czasie zawodów.
Zgłoszenia do zawodów:

Obowiązuje formularz zgłoszeniowy ON-LINE

W przypadku problemów z obsługą formularza, pisemne zgłoszenia proszę przesłać na załączonej karcie na adres: sport@pzw.poznan.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia 2024 r.

Lista zgłoszonych zawodników zostanie opublikowana na stronie internetowej Okręgu PZW w Poznaniu.

Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) oraz wykorzystania wizerunku w relacjach z zawodów.

Koszty uczestnictwa w zawodach:
Opłata startowa wynosi:
Zawodnicy     230zł brutto od osoby
Trenerzy      opłata uczestnictwa 60zł brutto od osoby.

W ramach wniesionej opłaty organizator zapewnia napoje, posiłek oraz obsługę techniczną zawodów.
Organizator w ramach opłaty startowej zapewnia zezwolenie na połów ryb w czasie II tury zawodów.
Uczestnikom, którzy dokonali zgłoszenia i wnieśli opłatę startową, a z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w zawodach, organizator nie zwraca opłaty startowej.
Opłatę startową prosimy przelać do na konto bankowe w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia 2024r. Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu  Nr  63 1090 1476 0000 0001 2314 4829
W tytule przelewu prosimy dodać dopisek  „FEEDER MO 2024”  oraz podać imię i nazwisko zawodnika / trenera

/ Okręgowy Kapitanat Sportowy /

Pliki do pobrania

• Komunikat o zawodach Feederowe Mistrzostwa Okręgu 2024

• 0.21 MB

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.