feederowe mistrzostwa koła wyniki

14 kwietnia feederowe mistrzostwa koła pzw KOLEJARZ Zamość wyniki

Powiadom znajomego:

Dnia 14 kwietnia 2024 w Nieliszu zostały rozegrane Feederowe mistrzostwa koła. Wystartowało 31 zawodników. Po losowaniu sektorów i stanowisk zawodnicy udali się na swoje stanowiska. Po 5 godzinach wędkowania sędziowie przystąpili do ważenia ryb. Dominowały leszcze.

Mistrzem koła został kol.: Paweł Cieślak osiągając wynik 10440pkt.

I wicemistrzem został kol.: Grzegorz Tetlak z wynikiem 9820

II wicemistrzem został : Mateusz Głąb z wynikiem 5870

Zawodnicy z miejsc 1-3 ( jedynki sektorowe) zostali udekorowani statuetkami, dyplomami i drobnym sprzętem feederowym.

Zawodnicy z miejsc 4-6 ( dwójki sektorowe) dostali dyplomy i zestawy feederowe ( drobny sprzęt feederowy)

Zawodnicy z miejsc 7-9 (trójki sektorowe) dostali .zestawy feederowe ( drobny sprzęt feederowy).

Za zajęcie 13 miejsca kol.: Stanisław Hasiec (4250pkt) otrzymał super sztycę do podbieraka.

Za zajęcie 10 miejsca właścicielka sklepu przy ul. : Lazurowej 4 ufundowała wędzisko feederowe, które otrzymał Paweł Łubiarz (5200pkt.)

Zawody wyłoniły również drużynę na maraton Flagmana.

Skład zwycięskiej drużyny:

Paweł Cieślak 10440 1 pkt. sektorowy

Grzegorz Tetlak 9820 1 pkt. sektorowych

Piotr Głowienka 1920 8 pkt. sektorowych.

Dodatkową nagrodę - refundację startowego w półmaratonie Garbolino wylosował kol.: Rafał Paluch

Gratulacje dla zwycięzców i połamania kija w mistrzostwach okręgowych

Zarząd Koła PZW KOLEJARZ