Prace porządkowe w obrębie zbiornika nr 617 Papierok

Jarosław Pawlak

W dniu 08.05.2024 r. członkowie zarządu Koła PZW nr 83 Boguszowice wraz z członkami sądu koleżeńskiego i komisji rewizyjnej koła przeprowadzili czynności porządkowe w obrębie zbiornika nr 617 ,, Papierok ",

Koledzy Piotr Skrobol v-ce prezes ds. gospodarczych, Marek Czichos gospodarz koła, Piotr Zimonczyk i Arkadiusz Neblik członkowie zarządu koła, Marcin Skrobol członek sądu koleżeńskiego koła, Adam Lipiński sekretarz komisji rewizyjnej koła z zaangażowaniem i z własnej inicjatywy wykonali szereg prac takich jak:

- usunięcie zarośli z odpływu zbiornika,

- czyszczenie kraty spływu wody,

- częściowa renowacja odpływu,

- koszenie stanowisk wędkarskich,

- zbieranie oraz utylizacja śmieci pozostawionych na stanowiskach wędkarskich,

- częściowa rekonstrukcja stanowisk wędkarskich,

oraz wykonali inne czynności które są niezbędne do utrzymania lini brzegowej.

Po zakończonej pracy koledzy utrwalili ich wkład na nośnikach cyfrowych i przesłali prezesowi koła.

Za pośrednictwem tej strony Prezes Koła Michał Szuryn pragnie serdecznie podziękować wszystkim za udział i ogromny wkład pracy.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.