Sekcja Spławikowa PWKS- Zaproszenie na zawody zaliczane do Grand Prix Klubu w dyscyplinie spławikowej „MEMORIAŁ ZYGMUNTA WOJTURSKIEGO " na Wisłoku - Olszynki dnia 26.05.2024 r.

Podkarpacki Wędkarski Klub Sportowy przy Okręgu PZW w Rzeszowie zaprasza

pasjonatów sportowego wędkarstwa spławikowego na zawody

zaliczane do Grand Prix Klubu w dyscyplinie spławikowej „MEMORIAŁ ZYGMUNTA  WOJTURSKIEGO "

na Wisłoku - Olszynki  dnia 26.05.2024 r.

Sponsorem nagród będzie firma BOLAND - BOGUSŁAWA BRUDA

Przypominam o wpłatach klubowiczów 100 zł którzy chcą być klasyfikowani w GP WKS  Rzeszów

Dla najlepszych zawodników będą przewidziane nagrody !!!

W zawodach może wziąć udział każdy wędkarz posiadający stosowne opłaty wniesione na rzecz PZW na rok 2024.

Wędkarze innych Okręgów PZW na czas zawodów są zwolnieni z opłat Okręgu PZW w Rzeszowie.

Za organizację imprezy odpowiada : Jarosław Prus (kom. 693 135 253),

do którego należy bezwzględnie zgłaszać swój udział w zawodach do dnia 23 Maja br.

Wysokość opłaty startowej wynosi: dla wszystkich 80 zł.

Dowód wniesienia opłaty należy przedłożyć w formie dokumentu papierowego Komisji Sędziowskiej i zostanie on dołączony do listy startowej.

W przypadku braku dowodu wpłaty lub okazania go w innej formie niż dokument papierowy (np. w telefonie komórkowym) zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.

Opłaty startowe wpłacamy tylko indywidualnie na poniższe konto do dnia 23.05.2024 r.

podając: imię i nazwisko zawodnika oraz opisem tytułu przekazu „Memoriał Zygmunta Wojturskiego  26.05. 2024 r."

Wpłat należy dokonywać na rachunek:

Podkarpacki Wędkarski Klub Sportowy

przy Okręgu PZW Rzeszów

35-113 Rzeszów, ul Akacjowa 36

Nr Konta
PEKAO SA II O Rzeszów

Harmonogram zawodów:

6:30 do 7:00 zbiórka i weryfikacja zgłoszeń, opłat startowego zawodników,

7:00 do 7:30 odprawa techniczna, losowanie stanowisk

7:30 do 9:50 rozejście na stanowiska i przygotowanie do zawodów,

9:50 sygnał do nęcenia zanętą ciężką,

10:00 sygnał rozpoczęcie zawodów,

13:55 sygnał na pięć minut do zakończenia zawodów,

14:00 sygnał zakończenia zawodów,

14:00 do 15:00 ważenie ryb i obliczanie wyników,

15:00  - ogłoszenie wyników, uhonorowanie zwycięzców nagrodami od firmy Boland -Bogusława Bruda  i zakończenie zawodów.

Uwaga !

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska i imienia, nazwy drużyny lub koła reprezentowanego przez zawodnika

jak również na wykorzystanie tych danych i wizerunku w relacjach i zdjęciach z zawodów.

W przypadku braku zgody na publikację wizerunku uczestnik nie może zostać dopuszczony do udziału w zawodach.

Administratorem danych osobowych przekazanych przez uczestników zawodów jest Polski Związek Wędkarski- Okręg w Rzeszowie, ul. Akacjowa 36, 35-113 Rzeszów

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników do udziału w zawodach wędkarskich organizowanych przez PWKS.