Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Wyniki zawodów

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka 2015r.

Wydrukuj

Wyniki zawodów | 2015-06-08 | Publikujący: Koło PZW Nr 25 Szopienice

Oceń:

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka 2015r.

Zdjęcie wszystkich zawodników przed zawodami
Zawody z okazji Dnia Dziecka 2015r. zorganizowane przez Koło nr 25 Szopienice.

  W dniu 31.05.2015r. o godz. 15 : 00 do godz. 17:00 odbyły się  Zawody z okazji dnia Dziecka 2015   w Kole nr 25 Szopienice na zbiorniku wodnym 302 /  HUBERTUS I, w którym wzięło udział 26 zawodników.

Zawody zostały podzielone na II kategorie wiekowe:

I  to uczestnicy z rocznika 2005 - 2009

II  to uczestnice z rocznika 2000 do 2004.

 W pierwszej grupie wiekowej brało udział w zawodach 14 uczestników:

I miejsce zajął Kol.Mateusz Jędrysek              -  1995 punktów

II miejsce zajęła Kol. Emilia Skowron              -   1490 punktów

III miejsce zajęła  Kol. Karolina Wilaszek        -     545 punktów

IV miejsce zajął Kol. Dawid Rotkegel               -    430 punktów

V miejsce zajęła Kol. Aleksandra Szymkowicz  -    390 punktów

VI miejsce zajął Kol. Oskar Krzak                     -    340 punktów

VII miejsce zajął Kol. Krzysztof Jarszak           -    260 punktów

VIII miejsce zajął Kol. Igor Haś                          -    230 punktów

IX miejsce zajęła Kol.Kalina Tomczyk              -    185 punktów

X miejsce zajął Kol. Jakub Gruszka                  -    180 punktów

XI miejsce zajęła Kol. Hanna Skowron            -     155 punktów

XII miejsce zajęła Kol. Amelia Łuczkiewicz       -    150 punktów

XIII miejsce zajął Kol. Michał Kozłowski           -         0 punktów

XIII miejsce zajął Kol. Dawid Geisler                 -         0 punktów


a w drugiej grupie wiekowej brało udział 12 uczestników.

 

I miejsce zajął Kol. Daniel Dłoczyk                        -  1470 punktów

II miejsce zajął Kol. Michał Śnieguła                      -  1310 punktów

III miejsce zajęła Kol. Natalia Gruszka                 -     695 punktów

IV miejsce zajęła Kol. Weronika Dłoczyk               -     625 punktów

V miejsce zajął Kol. Daniel Wałach                        -     565 punktów

VI miejsce zajął Kol. Wiktor Trąbała                      -      395 punktów

VII miejsce zajęła Kol. Karolina Kuta                     -      355 punktów

VIII miejsce zajęła Kol. Agata Rotkegel                 -      265 punktów

IX miejsce zajęła Kol. Aleksandra Mol                    -      200 punktów

X miejsce zajął Kol. Szymon Kozłowski                  -       175 punktów

XI miejsce zajęła Kol. Patrycja Wilaszek                -       155 punktów

XII miejsce zajęła Kol. Zuzanna Łuczkiewicz         -          0 punktów

Zawodnicy którzy zajęli w swoich grupach wiekowych I - III miejsca otrzymali puchary i dyplomy oraz medale, a pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i medale.Wszystkie dzieci które brały udzial w zawodach otrzymały paczki z słodyczami oraz nagrody ufundowane przez sponsorow. Dzieci które nie brały udziału w zawodach z względu na swój wiek ( poniżej 7 lat ) a tylko dopingowały zawodników również otrzymały paczki z słodyczami i medale.

Zarząd Koła nr 25 Szopienice chciałby podziękować w imieni wszystkich Dzieci wszystkim sponsorom a są to firmy: Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Katowice, Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice, Herisz Zbigniew Katowice, Bromboszcz karol Cukiernia Katowice, Model Sp. J. Dom Handlowy Kucharczyk Katowice, CELT Andrzej Kula Katowice, P.P.H. MAKAR Katowice, Szachta Łukasz Cukiernia Katowice,PROCENT Jan Gwóźdź Katowice, PD-BUD Agata Feculak Katowice, Hurtownia wędkarska ELE-GANT Sosnowiec,Wypiek i Sprzedaż PrażynekZiemniaczanych Zagórnik / Andrychów, EXA Sp. z o.o. Mysłowice.

Zdjęcia

Dodaj komentarz