Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2022 - Okręg PZW Tarnobrzeg

INFORMACJA OGÓLNA


 

Okręg Tarnobrzeg – udostępnia w ramach porozumień międzyokręgowych wszystkie  ogólnodostępne wody nizinne (rzeki) wraz z drobnymi zbiornikami (wg wykazu wód udostępnionych w porozumieniu).

Prawo do wędkowania na wodach górskich daje wniesienie składki okręgowej w Okręgu Tarnobrzeg (nie dotyczy Okręgów, które udostępniają w porozumieniu wody górskie: np.: Częstochowa, Piotrków Trybunalski, którym udostępnia się wody górskie na zasadach wzajemności).

Na zbiornikach wodnych wydzielonych wymienionych w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką Okręgu Tarnobrzeg, obowiązuje składka  Okręgu Tarnobrzeg  w wysokości 160 zł. Do tej składki nie stosuje się ulg.

 

Uwaga:

1. Dodatkowe  informacje dot. porozumień można uzyskać w Biurze Zarządu Okręgu lub na stronach Internetowych Okręgu.

2. Wędkując w wodach PZW należy posiadać zezwolenie oraz rejestr połowu ryb danego Okręgu. Wędkując na wodach ogólnodostępnych  innych Okręgów  – należy ponadto zapoznać sięz Regulaminem danego łowiska.

3. Przypominamy, że na terenie Okręgu Tarnobrzeskiego obowiązuje zakaz łowienia metodą trollingową.

 

W porozumieniach na zasadach wzajemności honorujemy system ulg obowiązujący w Okręgu.

 

Wędkarzy, wędkujących w wodach umawiających się Okręgów, obowiązuje posiadanie zezwolenia na amatorski połów ryb wędką oraz przestrzeganie zawartych w nim zasad połowu. Ewidencja połowu, odbywa się w rejestrach połowu ryb stanowiących integralną część otrzymanego zezwolenia.

 

Dotyczy Okręgu PZW we Wrocławiu:

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19 zezwolenia na wędkowanie dla członków Okręgów wydawane będą wyłącznie w formie elektronicznej poprzez system e-zezwoleń zgodnie z jego zasadami, dokonując płatności przez internet, do której będą doliczane obowiązujące prowizje, które wynoszą 10 zł. Zezwolenia na wędkowanie nie będą wydawane w formie papierowej.

 


Zdjęcia z galerii