Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Składanie propozycji ewentualnych zmian w Regulaminach poszczególnych łowisk do 30.09.2021 r.

Komunikaty | 2021-09-14 | Publikujący: Okręg PZW w Tarnobrzegu


Szanowni Wedkarze!!! 

Komisja Regulaminowa Okręgu PZW w Tarnobrzegu przypomina że jak każdego roku w dniu 30.09 mija termin składania propozycji ewentualnych zmian w Regulaminach poszczególnych łowisk. Przypominam że są osobne Regulaminy lowisk ogólnodostępnych, zbiorników wydzielonych, stawu nr 5 Jeziorko oraz Jezioro Tarnobrzeskie i kanał Elektrowni w Polancu. Na dwóch ostatnich Regulamin zatwierdza właściciel tj odpowiednio Urząd Miasta Tarnobrzegu i Elektrownia Połaniec - Enea. Proszę aby w przesyłanych propozycjach uwzględniać sprawy ogólne, raczej nie dotyczących okresów i wymiarów ochronnych, czy dozwolonej ilości zabieranych ryb, chyba że istnieje wyjątkowa i w pełni uzasadniona sytuacja pozwalająca na ingerencję w dotychczas istniejące zapisy. Podkreślam i przypominam, że każdy uchwalony przez Zarząd Kola Regulamin danego łowiska którego jest opiekunem a nie zatwierdzonym przez Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu i nie opublikowanym w Zezwoleniu na amatorski połów ryb dotyczy tylko członków danego Kola Wedkarskiego.

Przewodniczący Komisji Regulaminowej Okręgu PZW w Tarnobrzegu Ireneusz Strojewski 


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • freedom Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

    Proponuję zlikwidować "twór" o nazwie ZBIORNIKI WYDZIELONE . Co do regulaminu proponuje , aby na wszystkich zbiornikach obowiązywał RAPR.

  • e2rds Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

    Cyt: " Podkreślam i przypominam, że każdy uchwalony przez Zarząd Kola Regulamin danego łowiska którego jest opiekunem a nie zatwierdzonym przez Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu i nie opublikowanym w Zezwoleniu na amatorski połów ryb dotyczy tylko członków danego Kola Wedkarskiego."
    Czy mamy rozumieć, że jeśli Koło zmieni górne wymiary ochronne na plus, na przykład karpia do 60, czy 65 cm to bedzie obowiązywać tylko wędkarzy tego koła, a pozostali będą mieć wymiar przed zmianą np. 50 cm.