Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rejestracja

Aby zarejestrować się w serwisie Polski Związek Wędkarski proszę wypełnić poniższy formularz.

 

Uwaga! Jeśli posiadasz już konto użytkownika w serwisie KartaWędkarska.pl lub SzkółkaWędkarska.pl to nie musisz rejestrować się w Portalu Związkowym PZW - www.pzw.org.pl – użyj loginu i hasła, które już posiadasz. Jeśli nie pamiętasz hasła odzyskaj je używając do tego mechanizmu przypominania hasła.
Login: minimum 4 znaki
E-mail:
Potwierdź e-mail:
Hasło: minimum 4 znaki
Potwierdź hasło:
Hasło musi się składać z conajmniej 4 znaków będących małymi lub dużymi literami, lub cyframi z wyłączeniem polskich liter, spacji i innych znaków nie będących literami ani cyframi. Wielkość liter w haśle ma znaczenie (U.u, A.a).
Akceptuję regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Związek Wędkarski oraz podmioty stowarzyszone, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (DzU Nr 133, poz 883, z późniejszymi zmianami) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (w skrócie „RODO”) . Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania lub usunięcia.