Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka 1.06.2019r.

1-go czerwca w miejscowości Polańczyk na ośrodku PGE  „Patelnia”  Zarząd Koła PZW „Strwiąż” zorganizował Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka w którym wzięło udział 25 pociech członków naszego Koła.

Piknik otworzył prezes Ireneusz Koselski, zapoznając wszystkich z programem jaki został przygotowany na ten dzień. Donośnym okrzykiem „hura” dzieci przyjęły wiadomość, że oprócz tradycyjnego wędkowania, w tym dniu czeka na nich jeszcze pływanie statkiem po jeziorze Solińskim. Jak się później okazało każdy z nich, mógł dodatkowo choć przez chwilę poczuć się kapitanem i sternikiem jednostki pływającej „Komandor-2” której kapitanem jest Henryk Tkacz.

Wędkowanie było pierwszym punktem programu. Spora grupa dzieci miała okazję po raz pierwszy w życiu wędkować  i złowić swoją pierwszą rybkę. Bardzo wyraźnie widać było że z tego dnia zostaną niezapomniane wrażenia u dzieci i ich opiekunów którzy aktywnie wspierali swoje pociechy. Ryby zachęcane były zanętami które ufundował Okręg PZ W Krosno. W tym dniu nie było ani wygranych ani przegranych. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowe medale, dyplomy oraz drobne rekwizyty z logo Koła PZW „Strwiąż”. Wędkowano również na łączce. Każde dziecko miało szansę wyłowić  też „słodką”  reklamówkę, tu również przegranych nie było. Kiełbaski  przygotowane na grillu, wspólne bieganie dzieci oraz rozdane balony to dodatkowe atrakcje wędkarskiego pikniku Koła PZW „Strwiąż” z Ustrzyk Dolnych.

 Pod koniec pikniku dzieci oraz ich opiekunowie oraz opiekunowie dopytywali się czy w przyszłym roku też będzie zorganizowana tego typu impreza – musiał się wszystkim wędkarski piknik bardzo podobać.

Zdjęcia z Pikniku Wędkarskiego z okazji Dnia Dziecka w dniu 1.06.2019r. do oglądnięcia w trzech galeriach na internetowe stronie Koła w zakładce "Nasze galerie".