Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zakończenie Sezonu Wędkarskiego - Hurko 22.09.2019r.

W tym roku 22 września Zarząd Koła PZW „Strwiąż” zorganizował zawody wędkarskie „Zakończenie Sezonu Wędkarskiego” w miejscowości Hurko koło Przemyśla. Zawody odbyły się na łowisku komercyjnym „Stary San Hurko”, a zapisało się na nie 30 wędkarzy, w tym 8 juniorów.

Większość uczestników nad łowisko dotarła autokarem wynajętym przez Zarząd Koła. Po losowaniu i przejściu na stanowiska wędkarze przystąpili do czterogodzinnego wędkowania. Podczas rywalizacji udało się złowić kilka karpi, karasi, linów i niewielkie ilości płoci.

Po podsumowaniu wyników członkowie Zarządu PZW „Strwiąż”, trzem najskuteczniejszym moczykijom w poszczególnych kategoriach wręczyli puchary, dyplomy i nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego.

 

W kategorii Junior pierwsze miejsce zajął Filip Bereżański, drugie Miłosz Zarzyczny, a trzecie Bartosz Blecharczyk.

Miłym gestem poza konkursem było wręczenie przez właściciela łowiska Józefa Jarocha wyróżnionym wędkarzom dodatkowych nagród w postaci pelletu zanętowego.

Zawody zamykające sezon wędkarski w Kole PZW „Strwiąż” zakończyły się wspólnym zdjęciem z nad łowiska „Stary San Hurko”.

Zdjęcia z zawodów o  "Zakończenie Sezonu Wędkarskiego"  wsród których startowali Juniorzy naszego Koła mozna oglądnąć w zakładce "Nasze galerie" na internetowej stronie Koła w zakładce "Zakończenie Sezonu Wędkarskiego - Hurko 22.09.2019r."