Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wody Krainy Pstrąga i Lipienia - Informator na rok 2021

UWAGA: Od 1 stycznia obowiązuje nowy, zaktualizowany "Informator wód krainy pstrąga i lipienia 2021" ---> KLIKNIJ

 

 

Ważne: ZO PZW w Wałbrzychu informuje, że bezwzględny zakaz nęcenia obowiązuje na wszystkich odcinkach ujętych w "Informatorze wód krainy pstrąga i lipienia"

 

 


 

Wszelkie aktualizacje przepisów regulujących połowy ryb m.in. na wodach górskich znajdują się w zakładce "Zasady wędkowania w Okręgu PZW Wałbrzych" - KLIKNIJ

 


 

PZWDrodzy Koledzy !!!

 

Aby ułatwić połowy wędkarskie na wodach poszczególnych Okręgów i nie narażać Was, miłośników tego pięknego sportu na nieprzyjemności, Polski Związek Wędkarski Zarząd Główny w Warszawie opublikował informator ''Wody Krainy Pstrąga i Lipienia'' na rok 2021. Powyżej (plik załącznikowy) udostępniamy wyciąg z niniejszego Informatora dotyczący połowów na terenie Okręgu PZW Wałbrzych. Znajdziecie w nim dozwolone metody i łowiska w zależności od okresu w jakim zamierzacie nas odwiedzić.

Przypominamy, że wędkowanie na wodach objętych "Informatorem wód krainy pstrąga i lipienia" odbywać się może (z zachowaniem metod ujętych w w/w informatorze) jedynie w porze dziennej i wyłącznie z użyciem jednej wędki. Obowiązuje również zakaz nęcenia !!!

 

Przypominamy, że na mocy aktualnych Uchwał Zarządu Okręgu obowiązują zmiany, które w formie aktualizacji uwzględniono w zamieszczonym "Informatorze wód krainy pstrąga i lipienia na rok 2021"  !!!

 

 

*** *** ***

 

 

Na posiedzeniu Zarządu Okręgu PZW w Wałbrzychu w dniu 10 stycznia 2013 roku podjęto Uchwałę nr 3/2013, która wprowadza (od dnia jej podjęcia) obowiązek stosowania na odcinku ''Złów i wypuść'' wyłącznie haczyków bezzadziorowych oraz obowiązek posiadania podbieraków bezwęzłowych.

 

 Sukcesów i przyjemności z łowienia życzy,
Zarząd Okręgu PZW w Wałbrzychu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin