Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków - grupowe ubezpieczenie wędkarzy

Wszyscy Członkowie Okręgu PZW Wałbrzych, którzy nabyli uprawnienia do wędkowania podlegają grupowemu ubezpieczeniu. Umowa ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków osób uczestniczących w kulturze fizycznej (wędkarstwo) została podpisana pomiędzy Uprawnionym do rybactwa a Colonnade Insurance S.A. (dawne towarzystwo ubezpieczeniowe AIG Europa Limited Oddział w Polsce) i obowiązuje od dnia 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku.

 

 

 

Osoby ubezpieczone: Osoba, która jest członkiem PZW, opłaciła składkę członkowską i posiada ważną legitymację na dany rok. Wypłata odszkodowania nastąpi po potwierdzeniu powyższego w okręgu PZW.

 

Okres ochrony: Podczas indywidualnego lub zbiorowego statutowego wypełniania obowiązków, korzystania z wód - wędkarstwo o charakterze sportowo - rekreacyjnym w tym m.in. uprawianie sportu wędkarskiego, rekreacyjne korzystanie z wód, uczestnictwa w imprezach w czasie zebrań, odpraw oraz wykonywania czynności zleconych przez władze PZW (np. kontrole w ramach SSR) oraz w drodze do i z miejsca ubezpieczenia.

 

 

 

W celu załatwienia formalności związanych z wypłaceniem kwot w ramach ww. ubezpieczenia ---> KLIKNIJ

Kontakt telefoniczny - 22 / 528 51 00

 

 

 

Dane polisy:

 

Colonnade Insurance S.A., ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa

 

Polisa Nr 4020200155

 

 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin