Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Staw na wzgórzu Gedymina zarybiony.

Aktualności | 2020-11-15 | Publikujący: Koło Wałbrzych THOREZ

Około sto kilogramów karpia wpuszczone do stawu.

W połowie pażdziernika z puli Zarządu Okręgu zgodnie z planem zarybień wpuszczono do stawu na wzgórzu Gedymina około sto kilogramów karpia. Jak wszystkim wiadomo w okresie przełomu pażdziernika i listopada w naszym rejonie panowały bardzo złe warunki pogodowe i właśnie to spowodowało że karp się zaaklimatyzował w naszym zbiorniku. Obecnie mamy lepsze warunki do wędkowania i w związku z tym zapraszamy wędkarzy do połowów tej walecznej ryby. Przypominam chętnym że dojazd samochodami do stawu jest zabroniony i że zgodnie z regulaminem na zbiorniku o powieżchni do 1 hektara w ciągu doby można złowić jednego karpia. Zarąd Koła Thorez.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Szołtaniak Jerzy Data dodania: 3 miesiące temu Oceń: 1 + / -

  Kolego Tomaszu, trudno reagować na stwierdzenie "doszły mnie słuchy" nie jest stwierdzone czy taki fakt miał miejsce a jeżeli nawet to należy z tym zwrócić się do Zawodowej Straży Rybackiej lub do gospodarza tego zbiornika czyli Koła Ząbkowice.

  Odpowiadając Koledze podpisującemu się "madic" informuję że od 1-go stycznia 2021 obowiązuje nowy regulamin wędkarskiego połowu ryb który ogranicza ilość złowionego karpia do 2 szt na dobę i 15 szt. rocznie przy zachowaniu wymiaru ochronnego do 30 cm i 65 cm i powyżej. Informuję też że opiekun wody (Koło) może zastosować regulamin łowiska, obowiązuje on niestety tylko Członków Koła - opiekuna wody, wędkarze z innych Kół mogą łowić według zasad ujętych w regulaminie PZW. Jeżeli goście na naszym łowisku dostosują się do regulaminu łowiska to chwała im za to, po prostu dłużej będą się cieszyć wynikami połowów.

 • Nowak Tomasz Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 4 + / -

  szatan_666

  Doszły mnie słuchy, że sieci na Kozielnie zostały postawione. Jacyś kłusole czy PZW Wałbrzych. Jeśli PZW to czemu nie ma jakieś informacji na ten temat, na głównej stronie Waszej prezentacji?

 • madic Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  Koledzy z Koła Wałbrzych Thorez nie zauważyli, że 01.01.2019 zmienił się regualamin ( http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/54/cms/szablony/1076/pliki/regulamin_na_stawy_do_1_ha_2020.pdf ) wraz z : http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/54/wiadomosci/197802/pliki/rapr_legnica_walbrzych_i_wroclaw_2020.pdf
  Obecnie na wodach drobnych do 1 ha wolno złowić 15 szt. karpia w roku kalendarzowym przestrzegając limitu dziennego 3 szt. Oczywiście najlepiej nie zabierać ryb w ogóle. Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin