Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Informacja o odbytych zawodach z okazji dnia dziecka z 20 maja 2017

Aktualności | 2017-06-06 | Publikujący: Koło Wałbrzych

Sponsor

W dniu 20 maja 2017r. zgodnie z zapowiedzią i komunikatem zebrały się dzieci

chcące uczestniczyć w organizowanych zawodach z okazji dnia dziecka. Pomimo wietrznej pogody, która z czasem się poprawiła zgłosiło się 23 młodych zawodników. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych ;

1. dzieci do lat 11-tu biorących udział w zawodach to - 14 młodych zawodników

2. dzieci powyżej 11 lat to – 9 zawodników.

Zawody rozpoczęły się zgodnie z planem o godz. 10.00 i po 2 godz zakończyły. Rywalizacja przebiegała z dużym zacięciem i tylko dwoje uczestników z młodszej grupy wiekowej nie miało ryb. Zwycięstwo w kategorii do lat 11 zdobył Denis Magiera wynikiem 2060 punktów, był to największy wynik w obu kategoriach wiekowych. Szczegółowy wykaz wyników w załączonym załączniku PDF. Wszyscy zawodnicy zawodów otrzymali paczki oraz pierwsza trójka w kategorii do lat 11 nagrody. Paczki i nagrody ufundowane przez sklep „Goja” z Podzamcza. Wśród zawodników rozlosowano także trzy bony ufundowane przez sklep „Gekon”. Zawody odbyły się jeszcze dzięki trzem darczyńcom , za które to datki zakupione były dodatkowe podarunki z których uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Po małym poczęstunku, ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród oraz podarunków o godz 14 nastąpiło zakończenie zawodów. Na stronie YouTube zamieszczony jest filmik z ogłoszenia wyników zawodów oraz wręczania upominków.Link do strony w załączniku.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.