Wyniki zawodów

Puchar Baryczy - Czeladź Wielka 14.06.2009

Wyniki zawodów | 2009-06-16 | Publikujący: Koło PZW nr 97 Wąsosz

Pierwsza trójka puchar baryczy 2009

"Puchar Baryczy" to pierwsze zawody które były w tym roku rozgrywane na rzece. Zresztą nie mogło być inaczej, bo w końcu nazwa zobowiązuje. Barycz przywitała wędkarzy średnim stanem wody który idealnie nadaje się do sportowej rywalizacji. Po zakończeniu zawodów nie było wędkarza bez złowionej ryby. Nie obowiązywał podział na kategorie wiekowe więc tym bardziej cieszy postawa najmłodszego zawodnika - 11 letniego Macieja Wołowskiego który zajął w gronie 19 zawodników świetne 5 miejsce. Zacięta rywalizacja i małe różnie punktowe w czołówce sprawiły, że zawody były bardzo emocjonujące. Tym razem zwyciezcą został Edward Nowaczyk który minimalnie wyprzedził Romualda Rybczyka. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Strojny a czwarty tym razem był Andrzej Wołowski (lider klasyfikacji na "Wędkarza Roku 2009").