Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

O Nas

expert

Klub powstał w odpowiedzi na zmieniające się przepisy dotyczące sportu wędkarskiego jak również z potrzeby serca kilku osób chcących podzielić się z innymi swoją wiedzą i miłością do wędkarstwa. Od kilku sezonów wspólnie z innymi klubami wędkarskimi klub „Expert” jest współorganizatorem spinningowego GP OL. Już od samego początku w rywalizacji drużynowej i indywidualnej stawialiśmy naszym przeciwnikom wysokie wymagania. W sezonach 2006 i 2007 klub „Expert” w klasyfikacji drużynowej zajmował pierwsze miejsce, w roku 2008 po zaciętej walce z klubem „Spoon” ostatecznie ze stratą trzech punktów zajęliśmy miejsce II. W latach kolejnych musieliśmy uznać wyższość kolegów z Puław i plasowaliśmy się na 2 pozycjach w klasyfikacji końcowej GP OL.
Tzreba jeszcze dotać, że jako pierwsi byliśmy organizatorami zawodów spinningowych odbywających się na lubelskich wodach górskich „żywą rybą”.


Klub zrzesza wędkarzy specjalizujących się w różnych metodach choć dominuje na pewno spinning. Jesteśmy klubem otwartym i zapraszamy wszystkich pragnących pogłębiać swoją wiedzę na temat wędkarstwa do udziału w naszych zebraniach.

W czerwcu byliśmy organizatorami pierwszych zawodów z cyklu Spinningowego Grand Prix OL, który od tego roku dzięki naszym staraniom i pomocy innych klubów rozgrywany zostaje "żywą rybą".


Klub Expert w od roku 2011 jest aktywny w trzech dyscyplinach wędkarskich. W Zarządzie Klubu doszło do zmian osób odpowiedzialnych za poszczególne sekcje - nowymi wiceprezesami zostali :


Sekcja Spinningowa - Paweł Kwieciński

Sekcja Spławikowa – Grzegorz Jan Abramczyk

Sekcja Muchowa – Jacek Zając