Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Akcja policji oraz strażników SSR.

W dniu 15.07.2009r. o godz 5:00 w piwnicy bloku mieszkalnego przy ulicy Elsnera 6 w Kędzierzynie Koźlu funkcjonariusze  policji z  Powiatowej Komendy Policji w K-Koźlu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przywieźli samochodem osobowym marki Volkswagen dużą ilość skłusowanych ryb. Na miejsce udali się strażnicy SSR z powiatu K-Kożla, którzy wspólnie z policjantami  zabezpieczyli w tej piwnicy skłusowane ryby tj.
54szt. płoci o wadze ok 25kg, 69szt. leszczy o wadze ok 30kg, 52szt. krąpia o wadze ok 22kg, 1szt sandacza, 2szt klenia, 2szt jazia, 3szt karasia, łącznie ok 80kg ryb oraz 4 plastykowe pojemniki, 6szt po 50 metrów siedzi, 5szt po 30 metrów sieci i 2szt po 20 metrów sieci, łączna długość sieci wyniosła ok 470metrów. Ponadto  w piwnicy kłusownicy posiadali inny sprzęt, który mógł służyć do kłusowania ryb. m.in 3pontony, 2szt. spodniobutów, szpule z nici jedwabnych, wiosła, workim sznutki oraz pojemniki.

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani w Komendzie Powiatowej Policji w K-Koźlu, która przeprowadzi czynności procesowe w tej sprawie.


Na miejscu wykonano dokumentacje fotograficzną.

 

 

V-ce Prezes Koła PZW Reńska Wieś KOFAMA

Jan Policha

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • saguaro Data dodania: 12 lat temu Oceń: 2 + / -

  Tutaj to mieli nosa funkcjonariusze straży granicznej warto przeczytać.http://www.pzw-wlodawa.com/index.php?id=spol_straz_rybacka

 • komendant35 Data dodania: 12 lat temu Oceń: 1 + / -

  Brawo panowie policjańci i strażnicy!!! Kłusownik ma być nękany wszędzie nawet w domu!!! Tak trzymać. Szkoda tylko tych biednych ryb. Kara powinna być bardzo surowa. Proponuje 10000 złoty od łebka plus drugie 10000 na zarybienie akwenu. Pozdro

 • rybi Data dodania: 12 lat temu Oceń: 2 + / -

  rybi

  karać karać i jeszcze raz ostro karać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedna WYSOKA kara i im się odechce !!!!!!!!!!!!

 • K Grzegorz Data dodania: 12 lat temu Oceń: 2 + / -

  sesilka

  To banda gnojów bez wyobrażni !!!! Powinni za to słono zapłacić tak dla przykładu aby innym kłusolom się już nie opłaciło kłusować.Skoro tak lubią ryby to bym im dał pompkę od rowerka i niech napowietrzają zbiorniki aby rybki miały więcej tlenu ! Albo niech sprzątają tereny po powodziach niech to słono odpracują niech w końcu wiedzą że za takie czyny słono się płaci .Nawet jeśli jakoś bekną za to to nie dadzą już nam wędkującym złapać tych okazów co nie jednego by ucieszył hol takiej rybki czyż nie tak ? Pozdrawiam wędkarzy życzę połamań kijów i miłych odpoczynków przy pogodzie która na razie daje nieżle popalić .

 • Butkiewicz Mariusz Data dodania: 12 lat temu Oceń: 3 + / -

  agamar

  ale gnoje!!! zwykła rzeźnia!!! brak słów

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin