Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Tydzień Czystości Wód

Aktualności | 2010-03-26 | Publikujący: Okręg PZW w Chełmie

W dniach od 01 do 07 kwietnia 2010 roku tradycyjnie obchodzony będzie Tydzień Czystości Wód. Obchody weszły na stałe do programu corocznych działań kół PZW. W związku z powyższym na wodach przydzielonych kołompod opiekę należy dokonać przeglądu stanu czystości brzegów, a w razie potrzeby podjąć prace porządkowe.

Należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju dzikie wysypiska śmieci nad wodami oraz nielegalne odprowadzenia ścieków z prywatnych posesji oraz zakładów przemysłowych. Są to najbardziej groźne dla naszych wód elementy zanieczyszczenia środowiska naturalnego. W przypadku ich stwierdzenia prosimy o wykonanie w miarę możliwości technicznych dokumentacji fotograficznej ze szczególnym dokładnym określeniem ich lokalizacji. Materiały prosimy dostarczać do biura Zarządu Okręgu celem prowadzenia dalszych czynności zmierzających do ustalenia i ukarania sprawców.

Zdjęcia można także przesłać na adres: zopzwchelm@poczta.onet.pl

Pamiętajmy, że Tydzień Czystości Wód ma również na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży dbania o nasze wody i środowisko naturalne.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin