Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Mapa Wód Wędkarskich

Okręg PZW w Rzeszowie

„Zarząd Okręgu PZW w Rzeszowie przy współpracy z Wydawnictwem Kartograficznym BIK wydał mapę wód Okręgu PZW w Rzeszowie.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ze skarbnikiem swojego Koła. Osoby, które dokonały już opłat członkowskich zapraszamy także do kontaktu ze skarbnikiem Koła w celu pobrania zarówno mapy, jak i wkładki do wykazu wód udostępnionych przez Okręg.

 

Wkładka zawiera aktualne informacje o zmianach, jakie zaszły w ciągu roku w wykazie wód oraz jakie dodatkowe (ponad Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb) ograniczenia obowiązują na wodach Okręgu”. – źródło: informacja ze strony Okręgu.

 

Dla nas, wędkarzy z Leżajska, najlepszą informacją jest to, że autorem zdjęcia na okładkę i kolejnego na odwrocie mapy jest Kol. Oktawian Kycia. Na zdjęciach na pewno rozpoznajecie Kol. Andrzeja Dąbrowskiego. A rzeka? To Wisłok w Dębnie!

Na mapie znajdziecie granice Okręgu, granice obwodów, ponumerowane zbiorniki (na odwrocie mapy namiary GPS na nie). Wykaz wód nizinnych i górskich, wykaz obrębów ochronnych, namiar na Okręg i PSR, informację o możliwości przekazania 1% na rzecz Okręgu PZW Rzeszów - organizacji o statusie opp.

 

Zachęcam do nabywania map i przekazywania ich znajomym i to nie tylko wędkarzom. Szczególnie tym, którzy wpłacili, lub zechcą wpłacić 1% na rzecz Okręgu PZW.

 

*

Więcej zdjęć Oktawiana w naszej Galerii - przypominam, że można je oceniać - a dzięki Waszym głosom zdjęcia te trafiają na stronę główną PZW.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • rybak1 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

    rybak1

    Czy mam wierzyć mapie, że San w Dynowie jest w naszym Okręgu. Pojadę na ryby z mapą i jak PSR zakwestionuje moje prawa do wędkowania pokarzę mapę... Mapa- 3 PLN, możliwość łowienia w Dynowie- BEZCENNE...