Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Gdy wędkarz znajdzie sieci rybackie…..

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Opolu informuje, że wędkarz, jak również Strażnik Społecznej Straży Rybackiej, gdy zauważy sieci rybackie w wodzie, nie może ich podejmować. Należy skontaktować się jak najszybciej z pracownikami Okręgu, Andrzejem Krawczykiem, tel. 604596509, Adamem Podgórnym 604440595 lub z Państwową Strażą Rybacką, tel. 77/4425971, Policją, tel. 112. Dopiero po uzyskaniu zgody (wskazówek), można podjąć działania.

Nie zastosowanie się do powyższych zaleceń i samowolne działania mogą skutkować podejrzeniem o popełnieniu przestępstwa, za które grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, lub pozbawienia wolności do lat 2.

Andrzej Krawczyk

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • wydra.pl Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

  sardynka

  Wstawiłem ten powyższy koment z pewną nadzieją oraz oczekiwaniem. Miałem nadzieją,że ktoś ten temat podejmie,rozszerzy i uzupełni. Oczekiwałem,że ktoś z jakiegokolwiek koła poda kilka nazwisk koleżanek lub kolegów zasłużonych dla koła a także klubu.
  Płoche nadzieje...
  mogę czekać do usranej śmierci i z pewnością się nie doczekam. Coś się z nami porobiło,nie potrafimy się cieszyć czyimś sukcesem...mało tego...czyjś sukces odbieramy w formie złości i nienawiści w stosunku do kogoś,kto osiągnął jakieś miejsce na podium.
  Tak to na dzień dzisiejszy wygląda...niestety.
  Na ostatnich zawodach okręgowych w spławiku- KK- Rogi(gdzie wiatr połamał kolegom kilka tyczek)miałem okazję podsłuchać taką oto wypowiedź...”a dobrze mu tak,niech się ***j na drugi raz nie wymądrza”.
  Aby tego nie komentować powiem krótko...zezwierzęcenie obyczajów...przy czym wiem,że w tym momencie obrażam zwierzęta.

  Aby nie truć zbytnio,zmierzę ku temu com sobie ubzdurał.
  Otóż...
  uważam,.że powinniśmy zrobić poczet ludzi,którzy w naszym opolskim okręgu stawali na najwyższych podiach w naszym kraju...i nie tylko. Mamy poczet królów polskich,dlaczego więc nie moglibyśmy dokonać tego u nas w okręgu i zrobić poczet najlepszych zawodników od początku istnienia okręgu. Działalność koła,okręgu,to nie tylko obecne sukcesy,lecz także jego historia.
  Zostawmy coś po sobie,coś,co będzie o nas świadczyć....uporządkujmy temat,napiszmy tych kilka stron nazwisk kolegów,aby świat o nich nie zapomniał. Zróbmy to teraz,dopóki jeszcze pamiętamy.
  Bo w przeciwnym przypadku...
  pozostawimy po sobie złość,nienawiść,połamane tyczki...i sterty śmieci tam,gdzie powinno się szanować środowisko naturalne.

  Rzeczowe kłótnie jak najbardziej...
  nie ma sprawy,to także temat który rozwija portal...lecz to zbyt mało...stanowczo za mało.
  Adresuję ten temat do Zarządu Okręgu...czy podejmujecie rękawicę???...jestże taki???...pozdrawiam.

 • wydra.pl Data dodania: 9 lat temu Oceń: 12 + / -

  sardynka

  Widzę podpis kol Krawczyka Andrzeja,którego serdecznie pozdrawiam...
  Ponieważ jestem w posiadaniu księgi pt „HISTORIA KOŁA Nr 1”...więc podam kilka szczegółów z tej naszej wspólnej historii...
  jako że...
  historia Koła Nr 1 pokrywa się w okresie początkowym z historią Opolskiego Okręgu.
  A więc do rzeczy:
  1. Rok1964...kolega Andrzej jako junior,zostaje Mistrzem naszego Koła w spinningu,i jest to początek jego wspaniałej zawodniczej kariery.
  2. Rok 1965...jako junior,zdobywa Mistrza Okręgu,oraz V- ce Mistrza Polski w konkurencjach rzutowych.
  3. Rok 1966...jako junior,zdobywa Mistrzostwo Polski w czworoboju.
  4. Rok 1970...trochę się postarzał,jednak jako senior został Mistrzem naszego Koła w dyscyplinie rzutowej.
  5. Rok 1973...Mielec- Mistrzostwa Polski w spiningu,gdzie nasz były wspaniały Andrzej wraz z drużyną wywalczyli dwa srebrne i dwa brązowe medale.
  Bardzo przyjemnie się o tym pisze...
  jednak nie mogę sobie darować,że nasze Koło wypuściło z rąk takiego super zawodnika. Gdybyś zechciał do nas powrócić,to przyjmujemy natychmiast,bez wahania...jako juniora oczywiście...pozdrawiam...Tadeusz Wydrych wraz z kolegami z Koła,którzy powinni coś jeszcze dopisać,bo może coś ważnego pominąłem :)

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin