Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Społeczna Straż Rybacka - Okręg Słupsk - zgłoś kłusownictwo.

Aktualności | 2010-10-31 | Publikujący: Okręg PZW w Słupsku

 


WIDZISZ KŁUSOWNIKÓW
ZGŁOŚ TEN FAKT PRZEZ INTERNET
JUŻ JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ

 

W dniu dzisiejszym, Zarząd Okręgu PZW w Słupsku wzorem Komendy Głównej PSR, uruchomił na swojej stronie formularz, w którym można dokonywać zgłoszeń nieprawidłowości nad wodami PZW w okręgu słupskim. 

 

Formularz zawiera kilka pól po wypełnieniu których wiadomość zapisywana jest w bazie danych do której mają dostęp funkcyjni członkowie Społecznej Straży Rybackiej.

 

Zapraszamy do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości związanych z naszymi wodami i ich otoczeniem.

 

Zgłoszenie dla SSR.

 


            Ten formularz, przeznaczony jest nie tylko dla wędkarzy, ale także dla osób, które zainteresowane są ochroną przyrody i prawidłowym jej funkcjonowaniem. Sprawy, które leżą w zainteresowaniu SSR to nie tylko kłusownictwo wędkarskie, ale także zanieczyszczanie wód, nielegalne budowle i grodzenie brzegów, nielegalny pobór wody, nielegalne przegrody i zastawy sieciowe.

             Wiadomości jakie zostaną przekazane w tym formularzu prawdopodobnie nie wywołają natychmiastowej akcji, ale z pewnością posłużą do ustalenia miejsc, w których częściej trzeba przeprowadzać kontrole. Istotne są też informacje o porach w jakich zdarzenia mają miejsce.

             Społeczna Straż Rybacka została powołana do zapobiegania tzw. kłusownictwu szerzącemu się szczególnie w okresie wędrówek tarłowych ryb łososiowatych.

             Zachęcamy więc ludzi wrażliwych i tych, którym na sercu leży dobro polskich wód do zgłaszania za pośrednictwem internetu miejsc i okolic zagrożonych w różnych częściach Okręgu Słupskiego i nie tylko. Efekt wypełnienia formularza, który znajduje się poniżej, trafi do wiadomości odpowiednich grup SSR. Informacje w nim zawarte możliwie najszybciej przekazane zostaną do jednostki, na której terenie dzieją się rzeczy opisane. W miarę możliwości przekazywać będziemy także informacje z rejonów działania słupskiej, lęborskiej, bytowskiej SSR.

             Oczywiście, zapewniamy dyskrecję.

Czym wcześniej wpłynie do nas zgłoszenie, tym szybciej będziemy mogli zareagować, może nawet natychmiast? !!!

 

Zgłoszenie dla SSR. kliknij aby przejść do formularza.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • ToBoki Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  toboki

  Grzegorzu, u nas działa bezpłatny numer 997 i 112. W waszych stronach nie ma policji?

 • K Grzegorz Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  sesilka

  Gratuluję Wam tak wspaniałego pomysłu jestem jak najbardziej za . WIELKA SZKODA ,ŻE INNE KOŁA NIE PODĄŻAJĄ W TYM KIERUNKU może pomyślą .Tylko będąc nad wodą i widząc jakieś zdarzenie ,przykład cyt . widzę co jest ale nie mam nic na koncie i co mam się zebrać, pojechać , załadować tel wykonać aż ktoś się odezwie czy jako brać wędkarska nie powinniśmy mieć np jakiegoś darmowego nr do kontaktu z odpowiednimi służbami .Wybieram np .... i mam połączenie z służbami skoro zgłaszam jakiś fakt nie można zrobić go gratis .Niestety prawda jest jedna ,że większość ludzi traktuje to obojętnie bo niestety ,ale fakty mówią za siebie bo można dzwonić i !!!!! czekać potem poczta albo zajęty sygnał leci a my tracimy czyż nie tak jest ?Wszyscy wiemy ,że kablowanie w przenośni to złe ,ale patrząc na sytuację to czy opłacając składki w kole jak należy się czy pozwolić nielegalnym łapać na naszych oczach to dobro?Może się mylę ,ale jak Wy Koledzy ,Koleżanki z Kół myślicie ?Pozdrawiam miłośników i miłośniczki wędkarstwa i proponuję + KTO ZA MOJA OPINIĄ - KTO PRZECIWNY Zobaczymy jak będzie ?

 • ToBoki Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  toboki

  Pomysł jako pierwsza wprowadziła w życie PSR
  http://www.psr.waw.pl/netpomoc.html
  Pozdrawiam

 • Szatny Marek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  marekszatny

  Moje GRATULACJE wszystkie Okręgi powinny iść w wasze ślady.
  Jeszcze raz GRATULUJE ŚWIETNEGO POMYSŁU . :):):)
  Pozdrawiam

 • arnie Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  arnie

  nareszcie ktoś zaczął nad tym pracować, brawo

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin