Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ryby z Poliwody nie tylko do wody, czyli świeża ryba na święta i nie tylko

Aktualności | 2013-12-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Większość wędkarzy przynajmniej słyszała o Poliwodzie, gdzie mieści się nasz Ośrodek Zarybieniowy. Niewielu jednak orientuje się w tym, co w Poliwodzie się dzieje, choć od czasu do czasu staramy się przekazać te informacje na naszej stronie. Stały rozwój bazy technicznej oraz metod produkcji, wpływa na ilość hodowanych tam ryb, która z roku na rok jest coraz większa. Ilość ta nie tylko zabezpiecza potrzeby zarybieniowe naszych wód, ale pozwala również prowadzić sprzedaż świeżej ryby wszystkim chętnym. A materiał zarybieniowy pozyskiwany z Poliwody, dzięki stosowanym tam technologiom jest najwyższej jakości.
O jakości naszych ryb nie trzeba przekonywać tych, którzy jej kiedykolwiek spróbowali. Walory smakowe hodowanego pstrąga docenione zostały przez ekspertów, dzięki czemu otrzymał on w tym roku zaszczytne wyróżnienie "Opolska Marka".
Nie wszyscy chyba wiedzą, że w Poliwodzie prawie zawsze (oprócz niedziel) można kupić świeżą rybę. W chwili obecnej dostępny jest w sprzedaży detalicznej karp, którego cena wynosi 13 zł/kg. Natomiast pstrąga tęczowego oferujemy zarówno w sprzedaży detalicznej - w cenie 17 zł/kg, jak i hurtowej. Przy zakupie hurtowym cenę można oczywiście negocjować pod numerem telefonu 694 600 281.
W sprawie sprzedaży detalicznej można się kontaktować pod numerem 533 633 182, a zakupu dokonać można od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00, w sobotę natomiast 9.00 - 14.00.
Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i przypominamy, że ryby powinniśmy jeść na codzień a nie tylko od święta.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • mikefish Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    Od ilu kg zaczyna się sprzedaż hurtowa?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Gdzie najczęściej łowisz?
Możesz dodać komentarz.
głównie na pobliskim łowisku
na kilku łowiskach okręgu
na łowiskach z porozumień międzyokręgowych
na terenie całego kraju
poza granicami Polski
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin