Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SUKCES ZAWODNIKÓW WKW!!!

Aktualności | 2021-07-05 | Publikujący: Wojskowe

 

Kolejny sukces zawodników z Koła Wojskowego!!!

W dniach 3-4 lipca 2021 r. na rzece Bug w miejscowości Wola Uhruska rozegrany został „Wielobój Wędkarski” organizowany przez Okręg PZW w Chełmie. W zawodach uczestniczyły trzyosobowe drużyny, a każdy z zawodników startował w innej dyscyplinie – feeder, spinning i spławik .

Wojskowe Koło Wędkarskie w Chełmie reprezentowała drużyna w składzie: Kol. Marcin Gruszecki (feeder), Kol. Mirosław Dzikon (spinning) i Kol. Tomasz Witowski (spławik).

Po dwudniowych zmaganiach w strugach deszczu nasza ekipa zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej zawodów zdobywając 31 pkt i zostawiła konkurencję daleko w tyle, gdyż druga drużyna miała 62 pkt. Dodatkowo nasi zawodnicy odnieśli sukcesy indywidualne, a mianowicie w dyscyplinie feederowej Kol. Marcin Gruszecki otrzymał nagrodę za jedynkę sektorową i zwycięstwo w II turze zawodów oraz w klasyfikacji generalnej zajął drugie miejsce. Kol. Mirosław Dzikon w dyscyplinie spinningowej zdobył II lokatę w klasyfikacji zawodów, natomiast w dyscyplinie spławikowej Kol. Tomasz Witowski zajął VI miejsce w zawodach i otrzymał nagrodę za największą rybę zawodów w tej dyscyplinie.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak często wędkujesz ?
rzadziej niż raz w miesiącu
raz w miesiącu
raz na dwa tygodnie
raz w tygodniu
częściej niż raz w tygodniu
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin