Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Przyducha opanowana !!!

Aktualności | 2010-02-22 | Publikujący: Wojskowe

Żółtańce Małe uratowne.

         Jak już wcześniej informowaliśmy na zbiorniku Żółtańce Mały doszło do zimowej przyduchy. Szybka reacja członków Wojskowego Koła Wędkarskiego oraz wędkarzy z kół: Środowiskowego, Cementowni oraz koła Dubienka jak również pracowników Biura ZO PZW w Chełmie pozwoliły ograniczyć straty w rybostanie do minimum. Z efektem przyduchy walczono dwa dni. Do zbiornika Żółtańce Duży przerzucono około pięćdziesięciu kilogramów szczupaka oraz kilkanaście kilo płoci, okoni i leszczy. Przyducha odpuściła dopiero po zwiększeniu przepływu wody przez zbiornik do maksymalnego poziomu. Obecnie zbiornik jest pod stałą kontrolą. Widoczne straty w rybostanie to zaledwie kilka kilo płoci i leszczy. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (10)

 • tomek_88 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  tomek_88

  Kolego bialszczanin jako moderator tej strony informuję iż nie ma możliwości zwijania wpisów, można je jedynie usunąć, natomiast zwijanie następuję samoczynnie losowo wybranych wpisów. Poza tym wpisy dokonane przez Ciebie całkowicie odbiegają od tematu podanego w informacji. Kłótnię proszę prowadzić na forum lub telefonicznie w przeciwnym razie wszystkie wpisy zostaną usunięte

 • Nowicka Magda Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Bardzo ciekawe uwagi. I proszę się nie martwić samopoczucie OK.

 • bialszczanin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • bialszczanin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Nowicka Magda Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Nasz okręg jeśli odławia agregatem to tylko Kanał Wieprz - Krzna, z którego pozyskane ryby trafiają do zbiorników. Przerzut - czyli odłowienie i ,,przetransportowane'' w inne miejsce. A co do decyzji o zakupie zezwolenia, twój wybór nie będziesz jeździł na Zahajki. Dla przypomnienia Okręg Chełm tylko sprzedaje te zezwolenia. Podpisuje i ustala cenę WZMiUW w Lublinie, który jest właścicielem wody - Okręg Chełm - dzierżawcą. Nie wiem czemu Twój okręg nie starał się o te zezwolenia?Więc jeśli uważasz, że w swoim okręgu połowisz więcej ryb to powodzenia.

 • bialszczanin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • Nowicka Magda Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Ciekawe gddzie kolega wyczytał takie info. Chyba, że kanał jest dla Ciebie zbiornikiem. Nie wiem czy wiesz jak postępować z sumikiem jeśli go złowisz. Myślę, że nasz okręg stawia na lepsze gatunki ryb i to się im chwali. Popatrz dobrze jak wyglądało nasze zybienie i napisz z jakiego jesteś okręgu to wtedy z chęcią porównam zarybienie.

 • bialszczanin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • tomek_88 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

  tomek_88

  Kolego bielszczanin jeżeli masz zastrzeżenia do pracy i działalności Okręgu PZW w Chełmie to komentuj to na wiadomościach dodanych przez Administratora strony okręgowej, jakbyś doczytał to byś zauważył iż informacja dotyczy akcji prowadzonej przez koła wędkarskie i została przez nie napisana. A druga sprawa to biorąc pod uwagę straty wyrządzane przez byczki to można powieedzieć iż ich śnięcie będzie z korzyścią dla rybostanu zbiornika. Szkoda oczywiście innych, bardziej szlachetnych gatunków.

 • bialszczanin Data dodania: 11 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

JAKA JEST TWOJA ULUBIONA METODA POŁOWU RYB?
SPŁAWIK
FEEDER
SPINNING
PODLODOWA
KARPIARSTWO
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin