Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia zawarte na 2021 rok

 

Wykaz porozumień zawartych na rok 2021

 

Porozumienie tzw. „Strefa I” (bezpłatne):

Elbląg,

Jelenia Góra, 

Legnica,

Nadnotecki w Pile, 

Słupsk, 

Zielona Góra,

Wałbrzych.

 

Członkowie Okręgu wrocławskiego, którzy opłacą pełną składkę okręgową na ochronę i zagospodarowanie wód na 2021 rok mają możliwość otrzymania zezwoleń na wędkowanie na wodach w/w Okręgów.

Jeśli członek Okręgu wrocławskiego opłaci składki przez system e-zezwoleń automatycznie poza zezwoleniem na wędkowanie na wodach Okręgu wrocławskiego otrzyma zezwolenia na wędkowanie na wodach Okręgów „strefy 1”.

W przypadku uiszczenia przez członka Okręgu wrocławskiego opłat pełnych składek członkowskich u skarbnika w kole PZW jest możliwość otrzymania zezwoleń na wędkowanie na terenie Okręgów „Strefy 1” poprzez system e-zezwoleń.   

  

 

Porozumienia tzw. 50% (dodatkowo płatne) dostępne tylko dla tych Członków Okręgu PZW we Wrocławiu, którzy opłacili składkę członkowską na 2021 rok:

Białystok - 90 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 45 zł

Ciechanów – tylko przez e-zezwolenia 100 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 31 zł

Częstochowa - 90 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 20 zł,

Kalisz - 90 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 0 zł,

Katowice - 100 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 0 zł,

Olsztyn - 120 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 28 zł,

Skierniewice - 68 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 0 zł,

Gdańsk - 122 zł pełna (wody nizinne i górskie), 83 niepełna (wody nizinne), odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 47 zł,

Bydgoszcz - 125 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 20 zł.

Kielce - tylko przez e-zezwolenia - 80 zł (wody nizinne i górskie poza obw. rybackim rz. Mierzawa nr 1), 130 zł (ob. rybacki rz. Mierzawa nr 1), odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami - 0 zł

Piotrków Trybunalski - 80 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 18 zł

Siedlce - 125 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 40 zł

Sieradz - 80 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 0 zł 

Tarnów - 90 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 0 zł

Toruń - 150 zł, odznaczeni Złotą Odznaką PZW z Wieńcami 50 zł

 

 

Opole - porozummienie tzw. "przygraniczne" - 10 zł, zezwolenia dostępne w Kołach PZW: Widawa Bierutów, Oława 16, Sobótka, Okoń Strzelin. 

 

Trwają rozmowy z kolejnymi Okręgami w sprawie porozumień o czym będziemy informować na bieżąco w tej wiadomości. Po zakończeniu procesu podpisywania porozumień umieścimy na stronie Okręgu mapę porozumień.

 

Członkowie Okręgu PZW we Wrocławiu korzystający z powyższej opcji porozumień zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości określonej przez dany Okręg PZW.

 

Opłaty i odbiór zezwoleń możliwy jest tylko w miejscach  wyznaczonych przez dane Okręgi. Wyjątek stanowi Okręg w Ciechanowie i Kielcach, gdzie zezwolenie otrzymać można wyłącznie w wersji elektronicznej.

 

Dla wędkarzy z w/w Okręgów (porozumienia 50%) istnieje możliwość wykupienia zezwolenia na wędkowanie na wodach wrocławskich poprzez system e-zezwoleń oraz w kasie w Domu Wędkarza (ul. Kazimierza Wielkiego 65 we Wrocławiu w godzinach otwarcia kasy).

 

Wędkarze Okręgów, które nie podpisały z naszym Okręgiem porozumienia istnieje możliwość wykupienia zezwolenia na wędkowanie na wodach wrocławskich poprzez system e-zezwoleń oraz w kasie w Domu Wędkarza (ul. Kazimierza Wielkiego 65 we Wrocławiu w godzinach otwarcia kasy).

 

 

Informacja aktualna na dzień 19 lutego 2021 r.

 

 

Admin

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin