Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Okręgowy Zjazd Delegatów

Aktualności | 2017-02-17 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

XXXI OKRĘGOWY ZJAZD DELEGATÓW PZW

WE WROCŁAWIU

 

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem NR 1/P/2017 Pełnomocnika Zarządu Głównego PZW na czas zawieszenia ZO PZW we Wrocławiu z dnia 02.01.2017 r. Okręgowy Zjazd Delegatów odbędzie się w dniu 04 marca 2017r. o godz. 10.00 we Wrocławiu, przy ul. Szybowcowej 23 – w Klubie “CREATOR”.

 

 

Admin

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (19)

 • Hanysz Mariusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  asterix108

  Witam piszę tutaj bo pod tematem z najnowszą uchwałą nie da rady. Polecam pochylić się jeszcze nad bezsensownym (moim zdaniem) ustanowieniem terenu tarliska i zakazu połowu w porcie w Ścinawie.

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: 3 + / -

  Czy ktoś z zarządu okręgu uaktualnia wpisy na stronie www? Moim zdaniem stare, nieaktualne wpisy świadczą o braku profesjonalizmu w tworzeniu strony. Przykład; składki na 2016 rok!

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • henryk_p Data dodania: 4 lata temu Oceń: 10 + / -

  Zerwanie przez Okręg Wrocławski porozumienia dolnośląskiego przyniosło więcej szkody jak pożytku ale powrót do rozmów nastąpi po wyborach w innych okręgach.Budżet Okręgu Wrocław za 2016 na plusie ale za poprzednie lata straty w budżecie pozostały więc przypuszczam że rozmowy mogą być trudne.Ja osobiście uważam że się włodarze dogadają bo wędkarze mocno na to liczą.

 • nudzio Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  kolego wytrwały też byłem na walnym zebraniu i podczas wystąpienia prezesa z Legnicy nie było żadnej wypowiedzi na temat porozumienia przygranicznego na 2017 r. również rozmawiałem z nim podczas przerwy i powiedział że ten rok będzie wyglądał jak poprzedni z porozumieniami tylko 50 na 50 . Jak kolega wyobraża sobie aby po rozmowach nagle miało by pojawić się porozumienie przygraniczne a co z członkami którzy już opłacili składkę na 2017 r. maja im zwrócić składkę ? czyli znowu narazić kolegów na dodatkowe koszty związane z jazdą po to by odebrać pieniądze .Jeżeli kolega twierdzi że ma być spotkanie Prezesów to raczej będą rozmawiać o reaktywacji strefy Dolnośląskiej i też Prezes z Legnicy mówił o tym w swoim wystąpieniu

 • Wytrwaly Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Trzeba słuchać ze zrozumieniem to co jest mówione. Nikt nie mówi o porozumieniu dolnośląskim na 2017 r tylko o porozumieniu tzw przygranicznym tj. udostępnieniu obwodu nr 6 rzeki Odry dla członków okręgu legnickiego w zamian za udostępnieniu w 2017 r obwodu nr 7 dla członków okręgu wrocławskiego. Taką wolę wyraził prezes kręgu legnickiego na Walnym we Wrocławiu jak również nowy zarząd okręgu wrocławskiego. W przyszłym tygodniu ma dojść do rozmów. Jaki będzie wynik tych rozmów wkrótce na pewno dowiemy się. O porozumieniu dolnośląskim na 2018 r przyjdzie czas rozmawiać.

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • henryk_p Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Wrocławianie chwalcie się będzie w końcu z kim rozmawiać /chodzi o nowe władze i porozumienie dolnośląskie/czy lej budżetowy przycmi zdrowy rozsądek.Sąsiad.

 • tomasz_b Data dodania: 4 lata temu Oceń: 27 + / -

  Tak jak powiedział kol. parweniusz, jeżeli to już nie wędkarstwo a polityka to post pana trol_zapora można skomentować zdaniem z politycznego podwórka: " co, oderwano kogoś od koryta ?" . He he he.

 • parweniusz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 34 + / -

  Nawiązując do wpisu poniżej. Tak to jest jak ustępujący zarząd nie potrafi pogodzić się z porażką
  ( w przypadku braku absolutorium - procentowo miażdżąca!). Czy to miało być tak- Parafrazując cytat z kultowego. polskiego filmu-
  " Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie", w tym przypadku miało być _ wybory wyborami, a wygrana ma być Wasza?
  Wpisy na Forum Wędkarzy Dolnośląskich nikomu chluby nie przynoszą, a szczególnie ustępującemu, zawieszonemu zarządowi. Jeżeli Panowie-Koledzy z byłego zarządu macie coś z tym wspólnego rozważcie co robicie. A jeżeli nie, to uciszcie " SWOJEGO PISARZA" bo ten wypływający jad, mściwość, totalne lekceważenie wyboru dokonanego przez Delegatów,negatywne ocenianie dopiero zaczynającego pracę nowego zarządu są żenujące. Faktycznie, piękne świadectwo dla tych, którzy usiłują się przedstawiać jako " Kwiat" wrocławskiego wędkarstwa. Wielka Żenada!! Można by powiedzieć Quo vadis wrocławski wędkarzu? Tylko pytanie, czy to jeszcze wędkarstwo, czy już chora polityka, w tym wypadku polityczka!

 • trol_zapora Data dodania: 4 lata temu Oceń: -28 + / -

  Rozwiń
 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Do czasu ukonstytuowania się nowego zarządu nie będziemy wiedzieli ale po, pewnie nowy zarząd się nam pokaże na stronie Okręgu PZW we Wrocławiu. Wszyscy oczkujemy expose. Może nowy rzecznik prasowy stanie na wysokości zadania.

 • tomasz_b Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  A jaki jest nowy skład Zarządu Okręgu? Gdzie albo kiedy się dowiem ?

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: 1 + / -

  Może w końcu uchwały będą jawne i na bieżąco publikowane.

 • endi9999 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 7 + / -

  GRATULACJE DLA NOWEGO PREZESA OKRĘGU WROCŁAWSKIEGO- mam nadzieje, że będzie to dobra zmiana dla wędkarzy nie tylko wrocławskich ale wszystkich dolnośłląskich. Jako wędkarze liczymy , że nowy PREZES wyda polecenie odblokowania FORUM .
  Pozdrawiam nowy Zarząd Okręgu

 • henryk_p Data dodania: 4 lata temu Oceń: 28 + / -

  Gratulacje dla nowego Prezesa Okręgu Wrocławskiego życzę aby poradził sobie z cwaniakami,lizusami,a postawił na rozważnych Kol.Prezesie trzymam kciuki życzy sąsiad.

 • Ossowski Tomasz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 36 + / -

  Na Prezesa Zarządu Okręgu został wybrany kol. Bogusław Kisiel prezes koła ze Środy Śląskiej. Gratuluję i życzę sił, cierpliwości i współpracy wszystkich członków naszego Okręgu (i nie tylko) w działaniach na rzecz odbudowy wizerunku i kondycji Okręgu Wrocławskiego, jego wędkarzy i działaczy! Mam nadzieję, że szeregowy wędkarz będzie w końcu zauważony przez tych co głowy mają w chmurach i nie patrzą w dół! Pozdrawiam!

 • henryk_p Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

  Wrocławianie chwalcie się kogo wybraliście na waszym zjezdzie mimo że jestem sąsiadem ale jestem bardzo ciekawy rozsądni czy dobra zmiana.

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: 39 + / -

  Podobno obecny Zarząd Okręgu we Wrocławiu na dzisiejszym walnym nie otrzymał absolutorium... jest nadzieja na nowych członków zarządu potrafiących działać na rzecz członków związku.
  Może w "CREATORZE" wykreuje się nowy, dobry zarząd! Owocnych obrad!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin